Reklama


Reklama

Piękni i Młodzi oraz Playboys we wspólnej produkcji?! To może być wielki hit disco polo!

2019-03-15T20:42:00+01:00 Piękni i Młodzi oraz Playboys we wspólnej produkcji?! To może być wielki hit disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/piekni-i-mlodzi-oraz-playboys-we-wspolnej-produkcji-to-moze-byc-wielki-hit-1552668531.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama


Ogólna

Czy już niebawem pojawi się nowa propozycja od Pięknych i Playboysów?!

Reklama

Grupa Piękni i Młodzi oraz Playboys to niezwykły duet w branży disco polo. Ich utwór pt. "Wyśmienicie" okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy na horyzoncie pojawiła się nowa propozycja od Pięknych i Playboysów?

Zobacz również: Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!

Wspólnie wypuszczony teledysk w czerwcu 2015 roku to niebywała produkcja. Ponad 30 milionów wyświetleń plasuje utwór na historycznym miejscu najlepszych utworów disco polo. Piosenka pt. "Wyśmienicie" to propozycja idealna, która na zawsze zapisze się w pamięci fanów muzyki disco polo.

Niedawno w rozmowie z nami Magda Narożna jak i Kuba Urbański zgodnie stwierdzili, że nie wykluczają kolejnego duetu. Obydwa zespoły często się widują na koncertach. Oprócz tego są prywatnie przyjaciółmi. Niestety prędko nie pojawi się ich wspólna produkcja, ponieważ Piękni i Młodzi jak i zespół Playboys szykują swoje autorskie i solowe produkcje.

Zobacz również: Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!

My liczmy, że niebawem mimo wszystko pojawi się nowa propozycja od jednego z najlepszych duetów w świecie disco polo, a tymczasem zapraszamy do oglądania teledysku do piosenki pt. "Wyśmienicie".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  2. Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!
  3. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.