2016-09-09T20:40:00+02:00 Piękni i Młodzi oraz Playboys świętują sukces teledysku pt. „Wyśmienicie” https://disco-polo.info/uploads/news/2016/09/piekni-i-młodzi-wyśmienicie.jpg

Piękni i Młodzi oraz Playboys świętują sukces teledysku pt. „Wyśmienicie”

Redakcja , 09 Wrzesień 2016  20:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Piękni i Młodzi oraz Playboys świętują sukces teledysku pt. „Wyśmienicie”
Źródło zdjęć:

Teledysk do piosenki pt. „Wyśmienicie” pojawił się 9 czerwca 2015 roku. Od samego początku produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno zapowiedź jak i praca na planie teledysku wywołały wśród fanów wiele różnych emocji. &...

Reklama

Teledysk do piosenki pt. „Wyśmienicie” pojawił się 9 czerwca 2015 roku. Od samego początku produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno zapowiedź jak i praca na planie teledysku wywołały wśród fanów wiele różnych emocji.

 

Od premiery produkcji pt. „Wyśmienicie” minął ponad rok . W tym czasie klip Pięknych i Młodych oraz Playboys obejrzano ponad 20 mln razy. To kolejny sukces na koncie tych młodych zespołów.

 

Zapraszamy raz jeszcze wszystkich do oglądania klipu pt. „Wyśmienicie”.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  2. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  3. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  4. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  5. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  6. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  7. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  8. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami