Reklama


Reklama

Piękni i Młodzi nie zatrzymują się nawet na chwilę. Disco polo znowu triumfuje!

2020-07-29T13:19:00+02:00 Piękni i Młodzi nie zatrzymują się nawet na chwilę. Disco polo znowu triumfuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/piekni-i-mlodzi-nie-zatrzymuja-sie-nawet-na-chwile-disco-polo-znowu-triumfuje-1595540409.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Piękni i Młodzi, to zespół, który bezsprzecznie należy do elity muzyki tanecznej w Polsce. Ich utwory od lat odgrywają kluczową rolę

Reklama

Nie ma w Polsce muzyki o zasięgu zbliżonym do disco polo. Polacy pokochali muzykę taneczną i świadczą o tym nawet konkretne liczby. Odtworzenia w serwisie YouTube, są wynikiem ciężkiej pracy i dużej pomysłowości artystów disco polo.

Zobacz również: Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!

Gdy licznik w muzycznej aplikacji wędruje w sześciocyfrową przestrzeń, możemy mówić o ogromnym sukcesie i wielkiej karierze. Piękni i Młodzi, to zespół, który bezsprzecznie należy do elity muzyki tanecznej w Polsce. Ich utwory od lat odgrywają kluczową rolę, nie tylko na koncertach, ale także w internetowej rzeczywistości.

Każdy przebój osiąga milionowe liczby wyświetleń. Ostatnia produkcja pt. „Nowa ja”, po zaledwie kilku tygodniach, zgromadziła na swoim youtube’owym koncie 2 mln wyświetleń. Utwór idzie jak burza i to na pewno nie jest jego ostatnie słowo.

Produkcja, w której główną rolę odgrywa przepiękna i bardzo popularna Magda Narożna, skazana jest na olbrzymi sukces od samego początku. Po takim starcie, możemy spodziewać się po tym kawałku jeszcze wiele dobrego.

A Wy ile razy już słyszeliście utwór „Nowa ja”?

Zobacz również: Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  2. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!
  3. Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.