2023-05-16T06:30:00+02:00 Piękni i Młodzi: Dawid Narożny nagrał swoją żonę z ukrycia! "Zabije mnie za to" | VIDEO Dawid Narożny z zespołem Piękni i Młodzi wzbudzają kontrowersje nagrywając żonę z ukrycia. Zobacz nagranie i oceń sam! https://disco-polo.info/uploads/news/piekni-i-mlodzi-dawid-narozny-nagral-swoja-zone-z-ukrycia-zabije-mnie-za-to-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Piękni i Młodzi: Dawid Narożny nagrał swoją żonę z ukrycia! "Zabije mnie za to" | VIDEO


Dawid Narożny z zespołem Piękni i Młodzi wzbudzają kontrowersje nagrywając żonę z ukrycia. Zobacz nagranie i oceń sam!

Autor: Adam Begier, 16 Maj 2023  06:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Piękni i Młodzi: Dawid Narożny nagrał swoją żonę z ukrycia!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
 2. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
 3. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!

Dawid Narożny, jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo, tworzy zespół Piękni i Młodzi razem z Elą Kliś oraz swoją żoną Joanną. Od pewnego czasu oczekujemy na pierwszy wspólny utwór, ponieważ do tej pory Dawid skupiał się głównie na swoich wcześniejszych projektach, takich jak współpraca z Sobotą czy Agbą.

Jednak dzisiaj na portalu disco-polo.info pojawiło się nagranie, które wywołuje ogromne zaskoczenie. Dawid Narożny postanowił nagrać swoją żonę z ukrycia w momencie, gdy ta grała na gitarze. Joasia uczy się grać na tym instrumencie, ale jak można usłyszeć, brzmi to całkiem dobrze. Joanna Narożna zagrała utwór pt. "Zawsze tam gdzie Ty", a Dawid Narożny postanowił do niego zaśpiewać.

Całe nagranie zostało przez Dawida Narożnego opatrzone komentarzem "Zabije mnie za to". Nie wiadomo dokładnie, dlaczego wokalista miałby czuć się zagrożony, ale być może żartuje lub obawia się reakcji żony na podglądanie jej w takiej sytuacji.

Poniżej znajduje się nagranie, które obiegło już wiele mediów społecznościowych. Obejrzyjcie je sami i podzielcie się swoją opinią na ten temat.

Reakcje fanów i internautów są mieszane. Niektórzy podkreślają, że jest to ciekawy gest ze strony Dawida Narożnego, który chciał pokazać umiejętności muzyczne swojej żony. Inni jednak uważają, że nagrywanie kogoś z ukrycia jest naruszeniem prywatności i nieodpowiednim zachowaniem.

Niezależnie od opinii na ten temat, warto docenić zaangażowanie Joanny Narożnej w naukę gry na gitarze i możliwość wspólnego muzykowania z mężem. Piękni i Młodzi z pewnością zyskają nową dynamikę, gdy wszyscy trzej członkowie zespołu będą mogli wspólnie tworzyć i występować na scenie.

Czekamy z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji i kolejne utwory, które stworzą razem Dawid, Joanna i Ela. Oby ta rodzina artystyczna przyniosła nam jeszcze wiele pięknych i wzruszających chwil muzycznych.


Piękni i Młodzi Dawid Narożny x Sobota - Jesteś taka słodka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
 4. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 5. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
 6. "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!
 7. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
 8. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie