Reklama
Polecamy


Reklama

Piękne kobiety, skoczna muzyka i oryginalna zapowiedź przeboju disco polo. To będzie prawdziwa bomba!

2020-07-08T12:09:00+02:00 Piękne kobiety, skoczna muzyka i oryginalna zapowiedź przeboju disco polo. To będzie prawdziwa bomba! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/piekne-kobiety-skoczna-muzyka-i-oryginalna-zapowiedz-przeboju-disco-polo-to-bedzie-prawdziwa-bomba-1594202979.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Zobaczcie koniecznie!

Reklama

Dzień bez premiery w świecie disco polo, to dzień stracony. Takich momentów w branży jest jednak jak na lekarstwo. Prawie każda doba obfituje w wielkie taneczne nowości, a fani tuż po przebudzeniu, mogą zacierać ręce i wypatrywać rytmicznych publikacji od największych gwiazd muzyki disco polo.

Zobacz również: Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!

Mariusz Jasionowicz, znany w branży pod pseudonimem Marioo, na razie dozuje przyjemność swoim odbiorcom. Gwiazdor opublikował zapowiedź do najnowszego przeboju pt. „Dziewczyna ze wsi”. Nie jest to tylko muzyczna zapowiedź, bo na początku filmu artyści zachęcają i zapraszają jedynie serdecznym słowem do odpalenia produkcji po premierze.

Później jednak otrzymujemy przedsmak tego, co już niebawem w pełnym majestacie objawi się w sieci. I od razu trzeba zaznaczyć, że zapowiada się produkcja na najwyższym możliwym poziomie.

Piękne, kuszące kobiety i szalenie rytmiczna muzyka, to dwa bardzo silne w tym przypadku argumenty, które budzą w widzach ogromną chęć obejrzenia i odsłuchania całości.

My w redakcji już ustawiliśmy dzwonek, by nie przegapić tej nowości. Wam także polecamy to zrobić!

Zobacz również: Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  2. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  3. Magda Narożna i Tede! Wokalistka disco polo udostępniła wymowne zdjęcie z gwiazdą rapu!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.