Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-17T07:45:00+02:00 Piękna historia! Wokalista disco polo wzruszony przez swoich rodziców! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/maciej-smolinski-pragnie-pieknej-milosci-1594375805.jpg
Reklama

Piękna historia! Wokalista disco polo wzruszony przez swoich rodziców!

Redakcja , 17 Lipiec 2020  07:45
Piękna historia! Wokalista disco polo wzruszony przez swoich rodziców!
Źródło zdjęć: facebook.com/Maciej.Smolinski.tv
Reklama

– Na uroczysty obiad przyjechałem ja, starszy brat Bartek i młodsza siostra Joasia. Nie zabrakło też wnucząt – Madzi, Milenki i Kuby – zdradza artysta

Reklama

Czy uczucie może przetrwać 40 lat? – Zdecydowanie tak. A moi rodzice są tego najlepszym przykładem – odpowiada „Na żywo” Maciej Smoliński. Danuta i Krzysztof niedawno obchodzili rubinową rocznicę ślubu.

Zobacz również: Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło przy nich dzieci i wnucząt. – Na uroczysty obiad przyjechałem ja, starszy brat Bartek i młodsza siostra Joasia. Nie zabrakło też wnucząt – Madzi, Milenki i Kuby – zdradza artysta.

Wspaniały prezent

To piękne zwieńczenie rodzinnej historii państwa Smolińskich, którzy cztery dekady temu przypadkowo spotkali się na jednej z ulic Milanówka. Zakochali się od pierwszego wejrzenia.

Decyzję o ślubie podjęli już po miesiącu znajomości, a po roku byli małżeństwem. – Tata regularnie przychodził do mamy z bukietami kwiatów. Właścicielka pobliskiej kwiaciarni była pod tak wielkim wrażeniem jego oddania, że ślubną wiązankę ofiarowała rodzicom w prezencie – opowiada Maciej i dodaje: „Gdy patrzę na nich, to naprawdę wierzę w miłość. Takiego uczucia pragnę i życzę każdemu”. Z okazji okrągłej rocznicy ślubu artysta zaśpiewał dla rodziców.

Dzieci jubilatów postanowiły zrobić im też wspólny prezent. Małżonkowie wkrótce pojadą w podróż. – Oni uwielbiają Polskę, więc razem z rodzeństwem wysyłamy ich do Jastarni. Ucieszyli się na tę wyprawę. A my mamy nadzieję, że jeszcze niejedna taka okazja czeka naszą rodzinę – podsumowuje Maciej.

Zobacz również: Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  2. Wokalista disco polo pokazał jak dba o sylwetkę nawet w święta!
  3. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  4. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej