Reklama
Polecamy


Reklama

Paweł Dudek (Czadoman) wraca do starych czasów?! Zobaczcie jego metamorfozę!

2020-07-12T07:30:00+02:00 Paweł Dudek (Czadoman) wraca do starych czasów?! Zobaczcie jego metamorfozę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/pawel-dudek-czadoman-wraca-do-starych-czasow-dlaczego-1593717356.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/czadoman/
Reklama


Życie gwiazd

To bez wątpienia element, z którego wszyscy kojarzymy wokalistę.

Reklama

Każdy artysta posiada coś, z czego kojarzymy go szczególnie mocno. Przykładów nie trzeba szukać daleko - Zenon Martyniuk z grupy Akcent posiada nieziemski głos, który rozpoznać można w środku nocy, to samo jeśli chodzi o wokalistkę zespołu Toledo czy Bartka Padyaska z formacji D-Bomb. Są też tacy, którzy posiadają zestaw złożonych cech, które składają się w ich artystyczną całość. Takim przykładem jest wokalista disco polo - Paweł Dudek (Czadoman).

Zobacz również: Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!

Gdybym zadał pytanie - z czego kojarzysz Czadomana, to założę się, że z kilku rzeczy: głosu (charakterystyczna chrypka), włosów (irokez), czerwonej peleryny czy zwariowanego stylu bycia. Dziś skupimy się na włosach Pawła.

Pomijając fryzjerski wstęp warto nadmienić, że w ostatnim czasie Paweł rzadko pokazywał się publicznie w swojej zwariowanej fryzurze. Przywykliśmy już do jego grzeczniejszego wyglądu, aż tu nagle...

... Paweł wrócił do swojej starej fryzury! Co prawda tylko na planie zdjęciowym, ale zawsze coś! Sprawdźcie jakie zdjęcie Czadoman wrzucił do sieci! Łezka się w oku kręci... z nostalgii oczywiście!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany Dawid Narożny publikuje wyjątkowe zdjęcie! Wokalista lada moment zostanie ojcem!
  2. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał się ze swoją szalenie piękną żoną! Wyglądają na bardzo zakochanych!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.