2023-05-20T22:00:00+02:00 Partnerka Artura Szpilki wstrząsa muzycznym światem disco polo! Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk zaś "Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, zaskakuje wszystkich jako wokalistka. Jej interpretacja hitu Zenona Martyniuka robi furorę i zachwyca sł https://disco-polo.info/uploads/news/partnerka-artura-szpilki-wstrzasa-muzycznym-swiatem-disco-polo-kamila-kamiszka-wybranczyk-zaspiewala-swoja-wersje-hitu-zenona-martyniukajpg.jpg

Partnerka Artura Szpilki wstrząsa muzycznym światem disco polo! Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk zaśpiewała swoją wersję hitu Zenona Martyniuka!

Autor: Adam Begier , 20 Maj 2023  22:00
Partnerka Artura Szpilki wstrząsa muzycznym światem disco polo! Kamila
Źródło zdjęć: instagram.com/kamiszkolandia

"Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, zaskakuje wszystkich jako wokalistka. Jej interpretacja hitu Zenona Martyniuka robi furorę i zachwyca słuchaczy. Odkryj niezwykły talent Kamili "Kamiszki" Wybrańczyk.Reklama

  Reklama

  Partnerka znanego boksera Artura Szpilki, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, udowadnia, że ma wiele talentów, których nie można bagatelizować. Choć często jest kojarzona jedynie z życiem prywatnym, okazuje się, że ma wiele do zaoferowania także w świecie muzyki. Dziś na disco-polo.info miała miejsce wyjątkowa premiera, w której Kamila postanowiła zaśpiewać jeden z największych hitów disco polo - "Przez twe oczy zielone" w wykonaniu Zenona Martyniuka. Efekt jest imponujący!

  Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Talent nie tylko w oktagonie

  Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, urodzona w 1986 roku, zdobyła wykształcenie w dziedzinie resocjalizacji. Jednak to nie jedyna sfera, w której się realizuje. Wybrańczyk jest również aktywną zawodniczką sportów walki. To jednak nie wszystko - Kamila wykreowała się również na popularną twórczynię w sieci, gdzie zyskała grono oddanych fanów. Teraz postanowiła podjąć nowe wyzwanie i zaprezentować swoje umiejętności wokalne.

  Cover Zenona Martyniuka "Przez twe oczy zielone"

  Reklama

  Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk pokazała swoją interpretacją jednego z największych przebojów disco polo - "Przez twe oczy zielone" autorstwa Zenona Martyniuka. Cover w wykonaniu Kamili "Kamiszki" Wybrańczyk to niezwykła ballada, która zachwyca słuchaczy. Jej ciekawy wokal robi duże wrażenie, a balladowa wersja utworu disco polo w jej wykonaniu brzmi niesamowicie.

  Narzeczona Artura Szpilki w repertuarze disco polo

  ​Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk udowadnia, że talent nie zna granic. Jej występ w roli wokalistki spotkał się z pozytywnymi reakcjami zarówno fanów muzyki disco polo, jak i osób, które wcześniej nie miały okazji poznać jej muzycznego talentu. Kamila udowadnia, że może z powodzeniem działać w różnych dziedzinach artystycznych, zaskakując swoją wszechstronnością.

  Warto śledzić dalsze poczynania Kamili "Kamiszki" Wybrańczyk, która udowadnia, że miłość do muzyki i chęć eksplorowania nowych obszarów twórczości mogą prowadzić do nieoczekiwanych sukcesów. Czy jej debiut na muzycznym rynku oznacza kolejne kroki w jej karierze muzycznej? Pozostaje nam czekać na dalsze wieści i zobaczyć, co przyniesie przyszłość dla tej utalentowanej i wszechstronnej artystki.

  Tymczase posłuchajcie w wykonaniu Kamili Wybrańczyk cover piosenki Zenona Martyniuka pt. "Przez twe oczy zielone".

  Reklama

  Kamiszka - Przez twe oczy zielone (cover)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Posłuchajcie przedpremiery: Bartii - Winna!
  2. "Ś.P. Disco polo .." - nowy teledysk gwiazdy disco polo szokuje!
  3. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  4. Zjawiskowa Klaudia Zielińska w prześwitującej kreacji! Zobacz, jak kusi fanów!
  5. Już dziś koncert zespołu Classic w klubie Explosion w Warszawie! 10 luty 2024
  6. Posłuchaj przedpremiery: Ela Kliś i nowość „Nie jestem już sama”
  7. Dlaczego disco polo jest popularne?
  8. Walentynkowe hity disco polo! Mega lista z utworami. Najlepsze przeboje na święto zakochanych!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie