Reklama
Polecamy


Reklama

Padło sporo niezręcznych i niewygodnych pytań, m.in. o pierwszy raz! Dziewczyny z Top Girls zszokowane! | VIDEO

2018-04-30T19:15:00+02:00 Padło sporo niezręcznych i niewygodnych pytań, m.in. o pierwszy raz! Dziewczyny z Top Girls zszokowane! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/padlo-sporo-niezrecznych-i-niewygodnych-pytan-min-o-pierwszy-raz-dziewczyny-z-top-girls-zszokowane-video-1525104747.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Materiał z serii „Piękny i Boski Szoł” ukazał się na YouTube. Czego możemy się spodziewać?

Reklama

Zbyszek Perkowski – piękny i boski, tak od lat mówi się o wokaliście zespołu Focus. Poza tworzeniem piosenek disco, Zbyszek Perkowski udziela się również medialnie.

Prowadzi on na YouTube kanał „Disco Polo Focus”, na którym, poza materiałami stricte muzycznymi znajdują się odcinki wspomnianego show. W ostatnim odcinku Zbyszek zawitał do klubu „Fantazja” w Jaświłach, na Podlasiu. Nie znalazł się tam bez przyczyny! Tej nocy, której nagrywany był materiał wideo, swój koncert we wspomnianym klubie grała formacja Top Girls i to był cel prowadzącego! Po koncercie Zbyszek porozmawiał z dziewczynami z zespołu.

Nie była to jednak „normalna” rozmowa. Padło sporo niezręcznych i niewygodnych pytań, m.in. o pierwszy raz. Jak wybrnęły dziewczęta? Bezbłędnie!

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału wideo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!
  2. Marioo szokuje fanów disco polo swoją najnowszą produkcją! Mamy najciekawsze komentarze fanów!
  3. Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.