Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-23T17:57:00+01:00 Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji! https://disco-polo.info/uploads/news/w-piatkowy-wieczor-w-rybniku-otwarto-klub-disco-polo-do-ktorego-szybko-ustawila-sie-dluga-kolejka-interweniowala-policjajpg.jpg
Reklama

Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!

Redakcja , 23 Styczeń 2021  17:57
Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Uczestnicy wydarzenia zapamiętają tę sytuację na długo! Policja pojawiła się dwukrotnie!

Reklama

Piątkowy wieczór 22.01.2021 r. zostanie na długo zapamiętany przez mieszkańców Rybnika. Tego dnia właściciele klubu disco polo postanowili otworzyć lokal, do którego szybko ustawiła się bardzo długa kolejka osób. Jak podaje portal rybnik.com.pl właściciel lokalu w rozmowie z policją oznajmił, że w środku odbywa się zebranie tzw. Strajku Przedsiębiorców.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził tajemnicze plany na najbliższą przyszłość! Fani w wielkim zniecierpliwieniu!

W piątkowy wieczór 22.01 o godzinie 21:00 został otwarty klub Face2Face, znajdujący się w centrum Rybnika. W kolejce do wejścia szybko ustawiła się kolejka mierząca kilkadziesiąt metrów. Uczestnicy wydarzenia wyrazili swoją opinię dotyczącą sytuacji w kraju oraz wspomnieli, że znaleźli się w tym miejscu, aby wesprzeć Strajk Przedsiębiorców. Na miejsce po 30 minutach przyjechała policja, aby porozmawiać z właścicielami klubu, który odparł, że rządowe rozporządzenie nie stanowi prawa. po czym funkcjonariusze powrócili do radiowozów.

Po północy pod klubem ponownie pojawiła się policja, tym razem w większej ilości. Funkcjonariusze zaczęli spisywać wszystkie osoby wychodzące z klubu w związku ze sprowadzeniem zagrożenia dla wielu osób. W sumie wylegitymowano 139 osób oraz wypisano 5 mandatów – 3 z powodu niezakrywania nosa i ust, po 1 za spożycie alkoholu w miejscu publicznym, oraz za wprowadzenie w błąd funkcjonariusza.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Znamy szczegóły nadchodzącej premiery od zespołu Daj to Głośniej. Gwiazdy poszły na całość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykle gorące zdjecia najpiękniejszej gwiazdy disco polo! Pół Polski oszalało na jej punkcie!
  2. Cudowna i ponętna Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca idealną figurą. Scena dzieje się w łazience!
  3. Na taką wersję przeboju disco polo czekaliście! Artyści stworzyli prawdziwą perełkę!
  4. Żona Sławomira w zmysłowym wydaniu. Gwiazda wystąpiła w szalenie skąpej sukience

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej