2024-03-01T10:16:00+01:00 Zaskakujący ruch! Dawid Narożny PUBLICZNIE przeprasza byłą żonę Magdalenę Narożną! Co za skrucha! Zwrot akcji! Dawid Narożny przeprosił swoją byłą żonę i napisał bardzo długi post. https://disco-polo.info/uploads/news/zaskakujacy-ruch-dawid-narozny-publicznie-przeprasza-byla-zone-magdalene-narozna-co-za-skruchajpg.jpg Disco-Polo.info

Zaskakujący ruch! Dawid Narożny PUBLICZNIE przeprasza byłą żonę Magdalenę Narożną! Co za skrucha!


Zwrot akcji! Dawid Narożny przeprosił swoją byłą żonę i napisał bardzo długi post.

Autor: Adam Begier, 01 Marzec 2024  10:16
Źródło zdjęć: facebook.com/PiekniiMlodziDawidNarozny
Zaskakujący ruch! Dawid Narożny PUBLICZNIE przeprasza byłą żonę Magdalenę Narożną! Co za skrucha!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
 2. Kordian w Malanowie! Król góralskiego disco polo wystąpi na XIX Dniach Malanowa
 3. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?

Wśród gwiazd polskiej sceny disco polo, Dawid Narożny zajmuje szczególne miejsce nie tylko ze względu na swój dorobek artystyczny, ale i za sprawą swojej postawy życiowej. Dzisiejsze oświadczenie artysty, rzuca nowe światło na Jego osobiste doświadczenia i relacje z byłą małżonką, Magdaleną Narożną. Narożny, odpowiadając na liczne zapytania fanów, wyraża chęć zamknięcia przeszłych konfliktów i oddzielenia się od nich "grubą kreską". Jego słowa nie tylko wnoszą spokój i dojrzałość, ale również stanowią próbę zażegnania wszelkich sporów, które dotychczas dzieliły, zamiast łączyć.

W swoim oświadczeniu Narożny otwarcie wyraża chęć do wyciągnięcia ręki na zgodę, podkreślając znaczenie pierwszego kroku w rozwiązywaniu konfliktów. Przepełnione samokrytyką i refleksją słowa artysty wskazują na głęboką analizę własnych doświadczeń. Przyznaje on, że również doświadczył wielu nieprzyjemnych sytuacji, w tym wypowiedzi godzących na jego temat oraz publicznych ataków, które dotknęły go osobiście.

"Moi Drodzy. Ustosunkowując się do Waszych licznych wiadomości i zapytań, które często kierujecie do mnie lub do mojej Asi w prywatnych wiadomościach lub na live, pragnę Wam zwrócić uwagę, iż wszelkie kwestie, które to dotychczas łączyły lub dotyczyły mnie i mojej byłej małżonki (Magdy N.), a także w jakiś sposób konfliktowały Nas postanowiłem zamknąć i oddzielić grubą kreską. Tym samym, aby Was uspokoić i udowodnić, iż ja jak i moja Asia pogodziłem się ze swoją przeszłością publikuję poniżej stosowny dokument. Publikuję to jako mój wyraz wyciągnięcia ręki do zażegnania wszelkich sporów, które dotychczas tylko dzieliły zamiast łączyć i niosły ze sobą nie potrzebny stres. Chcę dać Wam przykład tego jak należy zażegnywać spory, umieć zrobić ten pierwszy krok z własnej inicjatywy, który pozwoli uzyskać upragniony spokój nie tylko dla siebie, ale i swojej rodziny. A także, wyciągnąć rękę na zgodę, mimo iż jak doskonale wiecie sam także niejednokrotnie doświadczyłem wielu nieprzyjemnych i bolesnych dla mnie sytuacji na forum publicznym w mediach (jak np. od wypowiedzi godzących na mój temat po sytuację z moją podobizną na masce, która została zdeptana podczas występu na scenie, a nastąpienie spalona na wizji jednego z programu muzycznego i okraszona uwłaczającym komentarzem oraz radością z tego powodu tam towarzyszących osób itd.). 
Mam nadzieję, iż moje postępowanie będzie przykładem dla innych (!) i również zachęci osoby te, żyjące w konflikcie lub w jakimś sporze do podobnego zachowania, a w szczególności wyciągnięcia jako pierwsi ręki na zgodę. Mam nadzieję, iż mój krok, jakiego się podjąłem dla Was Moi Drodzy, w tym publikując niniejszy dokument, spowoduje, iż wszyscy poczujemy się zobowiązani do wzajemnego poszanowania naszych spraw, w tym także przez osoby, które były obecne w naszym życiu lub pozostają w nowych związkach.  
Moi Drodzy. Od bardzo długiego czasu skupiam się przede wszystkim na swojej kochanej rodzinie oraz na działalności artystyczno-muzycznej, co z pewnością mogliście już zauważyć z mojej i Asi aktywności w Internecie, która zresztą sprawia Wam radość i którą chętnie śledzicie. Bardzo dziękujemy Wam z Asią z całego serca za miłe i ciepłe słowa, które każdego dnia kierujecie do Nas, są one dla Nas jak miód na nasze serduszka. Moi Drodzy bardzo Was ściskamy! I pamiętajcie zgoda buduje, niezgoda rujnuje ?"

Dawid Narożny nie ukrywa, że jego największym priorytetem jest rodzina oraz pasja do muzyki. W swoim oświadczeniu zwraca uwagę na intensywne zaangażowanie w życie rodzinne oraz działalność artystyczno-muzyczną. Podkreśla, jak ważne jest dla niego wsparcie i miłe słowa od fanów, które są dla niego i jego rodziny "jak miód na serce". Takie podejście do życia zawodowego i prywatnego pokazuje Narożnego jako osobę skupioną na pozytywnych aspektach swojej kariery i relacji z najbliższymi.

Oświadczenie Narożnego, może być interpretowane jako zachęta dla innych, aby również podjęli kroki w kierunku zażegnywania konfliktów i wyciągania ręki na zgodę. Artysta podkreśla, że jego działania mają być przykładem dla osób, które znajdują się w konfliktach lub sporach. Jego postawa staje się symbolem dojrzałości emocjonalnej i zdolności do rozwiązywania problemów w sposób konstruktywny?

Zobacz również: Dżentelmeni disco polo Rozpalają YouTube! "Boska Latynoska" stanie się ulubionym hitem Polaków?!


Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE - Ona działa na mnie jak

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
 2. Prosto z gór! Gwiazdy disco polo AleSiadło podbijają scenę disco polo nowością "Ze mną bądź". To nowy HIT 2024?
 3. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO
 4. Konrad Skolimowski, czyli "Król Latino", zawita do Nowego Tomyśla! Już 14 kwietnia
 5. "Zakochane" Swingera powracają w nowym wydaniu! Ta wersja stanie się hitem lata?!
 6. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
 7. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
 8. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie