Reklama


Reklama

Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach!

2020-04-10T18:00:00+02:00 Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/ostre-slowa-wokalisty-disco-polo-w-strone-telewizji-publicznej-1586202625.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/MIRAGE.YoKo
Reklama


Życie gwiazd

Frustracja popularnego wokalisty disco polo spotkała się z ogromnym odzewem ze strony internautów! Gwiazdor nie przebierał w słowach

Reklama

Artysta disco polo jest oburzony błędami, jakie są popełnianie na lekcjach prowadzonych w telewizji publicznej. Ma ku temu podstawy? Od kilku dni lekcje, jakie proponuje TVP są tematem numer jeden.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Część z nich trafia do sieci, gdzie ukazywane są najbardziej zaskakujące momenty, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a już na pewno nie powinny być przykładem dla najmłodszych. Jeden z wokalistów nie wytrzymał i podzielił się swoimi odczuciami.

Janusz Konopla z formacji Mirage & Yoko - nie przebierał w słowach i napisał na swoim prywatnym profilu Facebookowym to, co leżało jemu na sercu: - Naprawdę szczerze chciałbym przeprosić swoich nauczycieli ze Szkoły Podstawowej i LO za być może złe zachowanie czy nieodpowiednie słownictwo.

Dawne czasy, więc mogę nie pamiętać szczegółów. Ale do tej pory wiem gdzie leży Zimbabwe, ile to jest 248+208, czy w końcu jak robi kot. Drogie Panie - dwa słowa - DZIĘKUJĘ i PRZEPRASZAM TVPis co to jest? Daliście szansę tym, które nie strajkowały? Ja p......ę

Frustracja Janusza jest w tym przypadku uzasadniona? W końcu chodzi o edukację najmłodszych, którzy są przyszłością naszego narodu. Dodawanie w słupku jest podstawą podstaw.

Oczywiście każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Natomiast jeśli te programy online mają uczyć dzieci będące w domach, to wypadałoby zweryfikować to przed emisją.

Prawda?

Zobacz również: Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!
  2. Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.