Reklama
Polecamy


Reklama

Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach!

2020-04-10T18:00:00+02:00 Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/ostre-slowa-wokalisty-disco-polo-w-strone-telewizji-publicznej-1586202625.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/MIRAGE.YoKo
Reklama


Życie gwiazd

Frustracja popularnego wokalisty disco polo spotkała się z ogromnym odzewem ze strony internautów! Gwiazdor nie przebierał w słowach

Reklama

Artysta disco polo jest oburzony błędami, jakie są popełnianie na lekcjach prowadzonych w telewizji publicznej. Ma ku temu podstawy? Od kilku dni lekcje, jakie proponuje TVP są tematem numer jeden.

Zobacz również: Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!

Część z nich trafia do sieci, gdzie ukazywane są najbardziej zaskakujące momenty, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a już na pewno nie powinny być przykładem dla najmłodszych. Jeden z wokalistów nie wytrzymał i podzielił się swoimi odczuciami.

Janusz Konopla z formacji Mirage & Yoko - nie przebierał w słowach i napisał na swoim prywatnym profilu Facebookowym to, co leżało jemu na sercu: - Naprawdę szczerze chciałbym przeprosić swoich nauczycieli ze Szkoły Podstawowej i LO za być może złe zachowanie czy nieodpowiednie słownictwo.

Dawne czasy, więc mogę nie pamiętać szczegółów. Ale do tej pory wiem gdzie leży Zimbabwe, ile to jest 248+208, czy w końcu jak robi kot. Drogie Panie - dwa słowa - DZIĘKUJĘ i PRZEPRASZAM TVPis co to jest? Daliście szansę tym, które nie strajkowały? Ja p......ę

Frustracja Janusza jest w tym przypadku uzasadniona? W końcu chodzi o edukację najmłodszych, którzy są przyszłością naszego narodu. Dodawanie w słupku jest podstawą podstaw.

Oczywiście każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Natomiast jeśli te programy online mają uczyć dzieci będące w domach, to wypadałoby zweryfikować to przed emisją.

Prawda?

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.