2020-04-10T18:00:00+02:00 Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach! Frustracja popularnego wokalisty disco polo spotkała się z ogromnym odzewem ze strony internautów! Gwiazdor nie przebierał w słowach https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/ostre-slowa-wokalisty-disco-polo-w-strone-telewizji-publicznej-1586202625.jpg Disco-Polo.info

Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach!


Frustracja popularnego wokalisty disco polo spotkała się z ogromnym odzewem ze strony internautów! Gwiazdor nie przebierał w słowach

Autor: Adam Begier, 10 Kwiecień 2020  18:00
Źródło zdjęć: facebook.com/MIRAGE.YoKo
Ostre słowa wokalisty disco polo w stronę telewizji publicznej! Artysta nie przebiera w słowach!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
 2. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
 3. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
Reklama

Artysta disco polo jest oburzony błędami, jakie są popełnianie na lekcjach prowadzonych w telewizji publicznej. Ma ku temu podstawy? Od kilku dni lekcje, jakie proponuje TVP są tematem numer jeden.

Zobacz również: Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!

Część z nich trafia do sieci, gdzie ukazywane są najbardziej zaskakujące momenty, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a już na pewno nie powinny być przykładem dla najmłodszych. Jeden z wokalistów nie wytrzymał i podzielił się swoimi odczuciami.

Janusz Konopla z formacji Mirage & Yoko - nie przebierał w słowach i napisał na swoim prywatnym profilu Facebookowym to, co leżało jemu na sercu: - Naprawdę szczerze chciałbym przeprosić swoich nauczycieli ze Szkoły Podstawowej i LO za być może złe zachowanie czy nieodpowiednie słownictwo.

Dawne czasy, więc mogę nie pamiętać szczegółów. Ale do tej pory wiem gdzie leży Zimbabwe, ile to jest 248+208, czy w końcu jak robi kot. Drogie Panie - dwa słowa - DZIĘKUJĘ i PRZEPRASZAM TVPis co to jest? Daliście szansę tym, które nie strajkowały? Ja p......ę

Frustracja Janusza jest w tym przypadku uzasadniona? W końcu chodzi o edukację najmłodszych, którzy są przyszłością naszego narodu. Dodawanie w słupku jest podstawą podstaw.

Oczywiście każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Natomiast jeśli te programy online mają uczyć dzieci będące w domach, to wypadałoby zweryfikować to przed emisją.

Prawda?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
 2. Kinga Zawodnik nagrywa nowy klip! Podbija świat disco polo?
 3. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
 4. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
 5. Szok! Klaudia Zielińska i Detmi z platynową i złotą płytą - Sprawdź, jakie hity zdobyły te prestiżowe wyróżnienia!
 6. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
 7. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
 8. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie