Reklama


Reklama

Organizatorzy wielkiej imprezy disco polo wydali oświadczenie w związku z żałobą narodową!

2019-02-13T10:30:00+01:00 Organizatorzy wielkiej imprezy disco polo wydali oświadczenie w związku z żałobą narodową! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/gala-disco-mix-w-gdynii-z-okazji-walentynek-niezagrozona-organizatorzy-wydali-oswiadczenie-1549905983.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Disco Mix / Foto Burn
Reklama


Koncert

Wyjątkowa impreza nad polskim morzem odbędzie się bez problemów?!

Reklama

Co roku największe gwiazdy muzyki disco polo przyjeżdżają do Gdynii, aby razem z publiką bawić się w rytm uwielbianych przebojów muzyki disco polo i dance. W tym roku po raz kolejny odbędzie się wielkie wydarzenie o nazwie Disco Mix - Gdynia 2019.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!

Niestety nad imprezą zawisły czarne chmury z powodu żałoby narodowej, która zostanie wprowadzona od czwartku do soboty do godziny 18:00. Z tego powodu organizatorzy wydali oświadczenie na temat czy impreza odbędzie się, czy też nie.

Jak organizatorzy zapewniają impreza Disco Mix - Gdynia 2019 odbędzie się bez żadnych przeszkód. Na scenie w sobotę (16 lutego) zobaczymy m.in. Sławomira, Pięknych i Młodych, Playboys, Jorrgusa, Extazy, Defis oraz Hazela.

Imprezę poleca i nakręca serwis disco-polo.info.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?
  2. Okradziono popularne gwiazdy muzyki disco polo! Reakcja jest natychmiastowa!
  3. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.