Reklama


Reklama

Opadną Wam szczęki z wrażenia! „Kto chce klapsa?”, pyta pół naga gwiazda disco polo! To warto zobaczyć!

2020-05-30T21:08:00+02:00 Opadną Wam szczęki z wrażenia! „Kto chce klapsa?”, pyta pół naga gwiazda disco polo! To warto zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/kto-chce-klapsa-pyta-pol-naga-gwiazda-disco-polo-to-warto-zobaczyc-1590843693.png

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/malgorzata_godlewska_official
Reklama


Ogólna

Podobają się Wam zdjęcia Małgosi?

Reklama

Kontrowersji w ogólnym świecie show biznesu nie brakuje, jednak w branży disco polo, częściej stawia się na dobrą muzykę niż dyskusyjne zachowania.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Największą niespodzianką dla odbiorców muzyki tanecznej są m.in. odważne kreacje wokalistek lub ostre komentarze gwiazd! Co nie oznacza, że nurt disco dance nie może pochwalić się pojedynczymi przypadkami takich niesnasek! Z pewnością każdy doskonale zna rozwój kariery sióstr Godlewskich - najsłynniejszego rodzeństwa w Polsce.

Zaczęło się od nieprzeciętnych wystąpień wokalnych przy okazji okresu świąt Bożego Narodzenia, z których pożywkę uczynili sobie internauci. Na tym jednak nie zaprzestały! Małgorzata i Esmeralda Godlewskie postanowiły iść za ciosem i wydały kilka utworów disco. Na swoich profilach instagramowych, obie kobiety nie żałują obserwatorom widoku nagiego ciała!

Małgosia pod ostatnim opublikowanym zdjęciem idzie na całość i pyta: „Kto chce klapsa?”, dodając przy tym bardzo odważną i gorącą fotografię, na której biust wokalistki został prawie całkowicie odsłonięty. Ten widok porusza zmysły wszystkich, a zadane w opisie pytanie to już przełamanie wszelkich zasad.

Artystka śmiało poczyna sobie w sieci, a seksualne podteksty promują jej wyjątkowo kontrowersyjną naturę! Czy nam to jednak przeszkadza? Ani trochę! Takie publikacje są poniekąd sensem internetu w namiętnym i zmysłowym wymiarze.

Podobają się Wam zdjęcia Małgosi?

Zobacz również: Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!
  2. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  3. Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.