2020-05-30T21:08:00+02:00 Opadną Wam szczęki z wrażenia! „Kto chce klapsa?”, pyta pół naga gwiazda disco polo! To warto zobacz Podobają się Wam zdjęcia Małgosi? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/kto-chce-klapsa-pyta-pol-naga-gwiazda-disco-polo-to-warto-zobaczyc-1590843693.png Disco-Polo.info

Opadną Wam szczęki z wrażenia! „Kto chce klapsa?”, pyta pół naga gwiazda disco polo! To warto zobaczyć!


Podobają się Wam zdjęcia Małgosi?

Autor: Goliat, 30 Maj 2020  21:08
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzata_godlewska_official
Opadną Wam szczęki z wrażenia! „Kto chce klapsa?”, pyta pół naga gwiazda disco polo! To warto zobaczyć!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Juan De Marco" nowym HITEM?! Karolina Dziubińska zaskoczyła Świat Disco Polo!
 2. WIELKI hit lat '90?! Grupa Massive na ustach całej Polski! Odświeżyli wielki przebój sprzed lat!
 3. Andre został osobowością roku! Wielkie wyróżnienie dla gwiazdora disco polo!
Reklama

Kontrowersji w ogólnym świecie show biznesu nie brakuje, jednak w branży disco polo, częściej stawia się na dobrą muzykę niż dyskusyjne zachowania.

Zobacz również: Cristo Dance zachwyca nowym hitem "Miłość"! Letnia premiera, którą musisz usłyszeć!

Największą niespodzianką dla odbiorców muzyki tanecznej są m.in. odważne kreacje wokalistek lub ostre komentarze gwiazd! Co nie oznacza, że nurt disco dance nie może pochwalić się pojedynczymi przypadkami takich niesnasek! Z pewnością każdy doskonale zna rozwój kariery sióstr Godlewskich - najsłynniejszego rodzeństwa w Polsce.

Zaczęło się od nieprzeciętnych wystąpień wokalnych przy okazji okresu świąt Bożego Narodzenia, z których pożywkę uczynili sobie internauci. Na tym jednak nie zaprzestały! Małgorzata i Esmeralda Godlewskie postanowiły iść za ciosem i wydały kilka utworów disco. Na swoich profilach instagramowych, obie kobiety nie żałują obserwatorom widoku nagiego ciała!

Małgosia pod ostatnim opublikowanym zdjęciem idzie na całość i pyta: „Kto chce klapsa?”, dodając przy tym bardzo odważną i gorącą fotografię, na której biust wokalistki został prawie całkowicie odsłonięty. Ten widok porusza zmysły wszystkich, a zadane w opisie pytanie to już przełamanie wszelkich zasad.

Artystka śmiało poczyna sobie w sieci, a seksualne podteksty promują jej wyjątkowo kontrowersyjną naturę! Czy nam to jednak przeszkadza? Ani trochę! Takie publikacje są poniekąd sensem internetu w namiętnym i zmysłowym wymiarze.

Podobają się Wam zdjęcia Małgosi?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Marta Konopla zachwyca fanów! Jej nowy filmik bije rekordy popularności! To królowa disco polo?!
 2. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
 3. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!
 4. Żona króla disco polo Danuta Martyniuk w „Tańcu z gwiazdami”? Żona Sławomira nie szczędzi Jej pochwał!
 5. Arek Kopaczewski podbija sieć nowością "Zakochani tacy jak my"! To Letni Hit Disco Polo?!
 6. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 7. Nowy singiel Defis "Tylko dla takiej" bije rekordy! Co kryje się za sukcesem tej piosenki? Fani nie mogą przestać słuchać!
 8. Nowa odsłona hitu króla disco polo Akcent! "Twe czarne oczy" w wersji dance na rok 2024! Posłuchajcie, jak Zenon Martyniuk brzmi w nowej wersji.

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie