Reklama
Polecamy


Reklama

Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny zrobił coś wyjątkowego! Nagrała to ukryta kamera!

2020-05-28T21:14:00+02:00 Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny zrobił coś wyjątkowego! Nagrała to ukryta kamera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/opadna-wam-szczeki-dawid-narozny-zrobil-cos-wyjatkowego-koniecznie-zobacz-nagranie-1590610665.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny
Reklama


Życie gwiazd

Ukryta kamera nagrała Dawida Narożnego! Opadną Wam szczęki !

Reklama

Jesteśmy coraz bardziej świadomi w kwestii wielkich umiejętności wokalnych gwiazd disco polo. Nagrania „live”, które często pojawiają się w sieci, dają wyraz niebywałym predyspozycjom głosowym reprezentantów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi, raz na jakiś czas, wrzuca na swój profil nagranie, na którym śpiewa podczas podróży samochodem. Tym razem został kompletnie zaskoczony przez swoją ukochaną, Joannę. Artysta niczego nie świadomy, rozpoczął swój „samochodowy recital”.

Partnerka gwiazdora bez konsultacji z nim, rozpoczęła nagrywanie. „Piękny Dawid” w tym czasie dał popis swoich niesamowitych zdolności. Piosenkarz wykonał bardzo trudny utwór pt. „Something Just Like This”, ale jego swoboda operowania głosem i przepiękne brzmienie sprawiło, że to wykonanie niczym nie odbiegało od oryginału. Po wielu takich wystąpieniach z auta, możemy wysnuć dwa wnioski.

Pierwszy, to fakt, że Dawid odkrył dla fanów swój śpiew na nowo i pokazał tym samym, że projekt pod nazwą „Piękny Dawid” skazany jest na sukces. Drugi wniosek jest taki, że muzyka faktycznie gra w sercu artysty. Hobbystyczne śpiewanie w aucie, bez jakichkolwiek zysków, świadczy o jego ogromnej miłości do melodyjnej sztuki.

Oby w disco polo nigdy nie zabrakło takich muzycznych perełek.

Zobacz również: Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  3. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.