2023-08-19T16:20:00+02:00 Olśniewająca Edyta Folwarska! Wygląda jak bogini w sukience Dody! Zobaczcie zdjęcie! Edyta Folwarska w sukience Konrada Bikowskiego, wcześniej noszonej przez Dodę, robi furorę na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie. https://disco-polo.info/uploads/news/olsniewajaca-edyta-folwarska-wyglada-jak-bogini-w-sukience-dody-zobaczcie-zdjeciejpg.jpg Disco-Polo.info

Olśniewająca Edyta Folwarska! Wygląda jak bogini w sukience Dody! Zobaczcie zdjęcie!


Edyta Folwarska w sukience Konrada Bikowskiego, wcześniej noszonej przez Dodę, robi furorę na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie.

Autor: Goliat, 19 Sierpień 2023  16:20
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/
Olśniewająca Edyta Folwarska! Wygląda jak bogini w sukience Dody! Zobaczcie zdjęcie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. To największy przebój grupy Milano?! Mirek Trzciński oczarował podczas koncertu! Publiczność zchwycona VIDEO
 2. PREMIERA! Skolim zachwyca nowym hitem "Posłuchaj Mała" - czy będzie to letni przebój?
 3. Perfumy Skolima "Temperatura" już dostępne! Jak pachną i ile kosztują? Przekonaj się, dlaczego fani oszaleli na ich punkcie!
Reklama

  W świecie mody i rozrywki istnieją pewne chwile, które stają się nie tylko ważne dla samego wydarzenia, ale także dla kultury jako całości. Współczesna kultura celebrytów sprawia, że każdy ich ruch, każda decyzja dotycząca stylizacji jest analizowana, dyskutowana i często staje się źródłem inspiracji dla wielu. Właśnie taką chwilą była niedawna decyzja Edyty Folwarskiej o założeniu sukienki, której wcześniej używała Doda.

  Edyta Folwarska: Ikona Telewizji i Mody

  Dla tych, którzy śledzą świat telewizji i muzyki, Edyta nie jest nieznana. Jako uwielbiana prezenterka Polo TV i prowadząca wielu imprez disco polo, zdobyła sobie szerokie uznanie i rzeszę fanów. Ale teraz, dzięki jej śmiałemu wyborowi mody, staje się również ikoną w świecie mody.

  Sukienka, którą Edyta postanowiła założyć na 25 Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie, była projektem znanego projektanta Konrada Bikowskiego. To, co czyniło ten wybór tak interesującym, nie była sama sukienka, ale historia za nią. Noszona wcześniej przez Dodę, sukienka ta stała się tematem gorących dyskusji i zainteresowania.

  Wybór Edyty był śmiałym posunięciem, które podkreśliło jej pewność siebie i chęć wyrażenia siebie poprzez modę. Wybierając sukienkę, która była już wcześniej w centrum uwagi, Edyta pokazała, że moda nie jest tylko o nowości, ale również o reinterpretacji i osobistym wyrazie.

  Dzięki współpracy z Konradem Bikowskim, Edyta stworzyła nie tylko niezapomniany look, ale także chwilę, która stała się ważnym punktem w kalendarzu modowym tego roku. Jej słowa, "że jest dumna, że zmieściła się w tę wąską sukienkę w rozmiarze 32/34", są świadectwem jej determinacji i poświęcenia w świecie mody.

  Chociaż moda jest często uważana za zmienną i ulotną, decyzje takie jak ta podjęta przez Edytę Folwarską pokazują, że moda może być także narzędziem do wyrażania siebie, budowania mostów i łączenia różnych światów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem mody, muzyki czy obu, jedno jest pewne: Edyta Folwarska zdobyła sobie miejsce w historii obu tych dziedzin.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Edyta-Folwarska---sukienka-3.jpg
  Plik Edyta-Folwarska---sukienka-2.jpg
  Plik Edyta-Folwarska---sukienka-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Grupa Classic nie ma sobie równych?! Tłumy na koncercie Gwiazd Disco Polo!
  2. Talip i Pan Mareczek podbijają scenę disco polo! Bombelek HITEM w sieci!
  3. Pamiętasz przebój "Złota Plaża"?! Kultowy hit zespołu Kolor trafił do sieci w nowej odsłonie!
  4. Disco polo na szczycie popularności?! Top Girls zachwyciły publiczność na "Jagodowych Specjałach" w Dzikowcu | VIDEO
  5. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
  6. Marcin Miller z Boys odpowiada hejterowi: "Debil"? Mocna riposta lidera disco polo!
  7. Elwira Mejk kusi w bikini?! Tak znana gwiazda disco polo spędza wolny czas! Wielu ludzi marzy o takim relaksie!
  8. Adam Chrola prezentuje: Najpiękniejsze Tanga i Walce - Hity Dancingów

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie