2018-05-01T19:55:00+02:00 Ogromna niespodzianka dla Nowożeńców! Odwiedził ich znany zespół! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/ogromna-niespodzianka-dla-nowozencow-odwiedzil-ich-znany-zespol-1525176010.jpg

Ogromna niespodzianka dla Nowożeńców! Odwiedził ich znany zespół!

Redakcja , 01 Maj 2018  19:55
Ogromna niespodzianka dla Nowożeńców! Odwiedził ich znany zespół!
Źródło zdjęć: Facebook - Classic

Zespół złożył im także najserdeczniejsze życzenia. Zobaczcie sami!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Pisaliśmy już o tym, że gwiazdy disco nie wstydzą się odwiedzania imprez takich, jak wesela. Bardzo często gwiazdy są „niespodziankami” dla świeżo upieczonych małżonków. Ostatnio na fanpage zespołu Classic na Facebooku pojawiło się zdjęcie z takiej właśnie imprezy. Mariusz Winnicki i Robert Klatt pozują na nim z uśmiechniętą i wyraźnie zadowolona Młodą Parą – Ewą i Mariuszem.

Zdjęcie jest opatrzone opisem:

„Z Młodymi Ewa i Mariuszem - Wszelkiego Dobra i pomyślności od całego Classica”

Jak widać, zespół znany z długiej listy hitów również odwiedza tego typu wydarzenia. Cieszymy się, że Mariusz i Robert uszczęśliwiają w ten sposób fanów disco, którzy wstępują na nową drogę życia. 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'
  2. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  3. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  4. Uwielbiana formacja disco polo - Daj to Głośniej odkrywa karty! Artyści zaskoczyli fanów nowością!
  5. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  6. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  7. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  8. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami