2020-10-12T12:22:00+02:00 Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/ogromna-ilosc-nagrod-splynela-na-rece-gwiazd-disco-polo-top-girls-ma-co-swietowac-1602076871.jpg

Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

Redakcja , 12 Październik 2020  12:22

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls

Muzyka disco polo wiedzie w naszym kraju prym! Świadczą o tym nagrody dla gwiazd, które z dnia na dzień zyskują większą popularność

Reklama

Związek Producentów Audio-Video, słusznie rozpoczął obfite nagradzanie artystów disco polo! Muzyka rozrywkowa wiedzie w naszym kraju prym!

Zobacz również: Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'

Na każdej imprezie okolicznościowej, w najlepszych rozgłośniach radiowych i w większości kanałów telewizyjnych, możemy usłyszeć dźwięki ulubionych disco szlagierów! Nie dziwi więc fakt, że najbardziej popularne gwiazdy, miały ogromny zaszczyt i wielką przyjemność, odbierać jedne z najważniejszych gratyfikacji w branży!

To jak najbardziej zasłużone i sprawiedliwe działanie. Popularny i uwielbiany zespół Top Girls w tej kategorii nagród rozbił bank! Trzy, seksowne i piekielnie utalentowane wokalistki, otrzymały aż 9 tytułów za poszczególne produkcje: ,,Zakochana” poczwórna platyna, ,,Mleczko” poczwórna platyna, ,.Jakbyś mnie zechciał” potrójna platyna, ,,Nie jestem taka” podwójna platyna, ,,Co w sercu masz” platyna, ,,Do widzenia” złota płyta, ,,Kochaj nieprzytomnie” złota płyta, ,,Poczuj jak bije serce” złota płyta oraz ,,Zakochana” album platyna!

To wyjątkowy sukces, którego gratulujemy i oczywiście życzymy grupie Top Girls, kolejnych tak pozytywnych informacji, które w ich przypadku są nieuniknione.

Zobacz również: Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Hot! Prześliczna wokalistka disco polo kusi w bardzo krótkich szortach! Widok zapiera dech w piersiach!
  2. Śliczna gwiazda disco polo odsłoniła ponętne kształty! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi!
  3. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  4. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  5. Legendy muzyki disco polo z genialną produkcją! Diadem z wielkim jesiennym hit?!
  6. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  7. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  8. Zdrowo i smacznie! Piękna wokalistka disco polo zdradziła sekretny przepis na fenomenalne Fit Oreo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami