Reklama


Reklama

Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

2020-10-12T12:22:00+02:00 Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/ogromna-ilosc-nagrod-splynela-na-rece-gwiazd-disco-polo-top-girls-ma-co-swietowac-1602076871.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls
Reklama


Życie gwiazd

Muzyka disco polo wiedzie w naszym kraju prym! Świadczą o tym nagrody dla gwiazd, które z dnia na dzień zyskują większą popularność

Reklama

Związek Producentów Audio-Video, słusznie rozpoczął obfite nagradzanie artystów disco polo! Muzyka rozrywkowa wiedzie w naszym kraju prym!

Zobacz również: Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!

Na każdej imprezie okolicznościowej, w najlepszych rozgłośniach radiowych i w większości kanałów telewizyjnych, możemy usłyszeć dźwięki ulubionych disco szlagierów! Nie dziwi więc fakt, że najbardziej popularne gwiazdy, miały ogromny zaszczyt i wielką przyjemność, odbierać jedne z najważniejszych gratyfikacji w branży!

To jak najbardziej zasłużone i sprawiedliwe działanie. Popularny i uwielbiany zespół Top Girls w tej kategorii nagród rozbił bank! Trzy, seksowne i piekielnie utalentowane wokalistki, otrzymały aż 9 tytułów za poszczególne produkcje: ,,Zakochana” poczwórna platyna, ,,Mleczko” poczwórna platyna, ,.Jakbyś mnie zechciał” potrójna platyna, ,,Nie jestem taka” podwójna platyna, ,,Co w sercu masz” platyna, ,,Do widzenia” złota płyta, ,,Kochaj nieprzytomnie” złota płyta, ,,Poczuj jak bije serce” złota płyta oraz ,,Zakochana” album platyna!

To wyjątkowy sukces, którego gratulujemy i oczywiście życzymy grupie Top Girls, kolejnych tak pozytywnych informacji, które w ich przypadku są nieuniknione.

Zobacz również: Magda Narożna zniknęła z social mediów! Wokalistkę disco polo zaatakowała choroba!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistki Top Girls podbijają rynek disco polo!? Ich nowość "To skomplikowane" stanie się hitem jesieni?!
  2. Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!
  3. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.