2019-05-29T10:24:00+02:00 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-olsztyn-2019-lista-wykonawcow-1559118273.jpg

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców!

Redakcja , 29 Maj 2019  10:24

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Pojawił się oficjalny plakat wraz z listą wykonawców największej imprezy disco polo!

Reklama

Po raz pierwszy w historii największy festiwal z muzyką disco polo nie odbędzie się w Ostródzie, a w Olsztynie. To właśnie tam na scenie zameldują się największe gwiazdy muzyki disco polo. Właśnie dziś pojawił się oficjalny plakat imprezy oraz lista wykonawców.

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!

Już 27 lipca w Olsztynie zobaczymy m.in. takie zespoły jak: Akcent, Bayer Full, Boys, BQll, Classic, Claudi, DBomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, MiłyPan, M-Power, Naspawani, News, Power Play, Top Girls.

Jak co roku nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Z powodu problemów z lotem do Polski w zeszłym roku, Samanta Fox zadeklarowała swoją obecność i w tym roku rozgrzeje publikę w Olsztynie. Drugą gwiazdą Festiwalu Muzyki Tanecznej będzie Morandi.

Organizatorzy również dają możliwość występu na scenie młodym gwiazdom muzyki disco polo. Na Young Stage zagrają: Baby Full, Bajorekd, Bartosz Abramski, Chilli, E-maill, Iness, Isabella, Koguty, Lider, Luki, Makro, Mi Lejdis, Skolim, Summer Night, Tex, Viva

Mnóstwo artystów, doskonała muzyka disco polo i odpowiednio przygotowany teren. Tak można zareklamować Festiwal Muzyki Disco Polo w Olsztynie.

Zobacz również: Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!

Imprezę poleca disco-polo.info! 

Sprzedaż internetowa biletów http://www.worldmedia.pl/bilety/ofmt2019 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  3. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  4. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  5. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  6. Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami