Reklama
Polecamy


Reklama

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców!

2019-05-29T10:24:00+02:00 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-olsztyn-2019-lista-wykonawcow-1559118273.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Pojawił się oficjalny plakat wraz z listą wykonawców największej imprezy disco polo!

Reklama

Po raz pierwszy w historii największy festiwal z muzyką disco polo nie odbędzie się w Ostródzie, a w Olsztynie. To właśnie tam na scenie zameldują się największe gwiazdy muzyki disco polo. Właśnie dziś pojawił się oficjalny plakat imprezy oraz lista wykonawców.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Już 27 lipca w Olsztynie zobaczymy m.in. takie zespoły jak: Akcent, Bayer Full, Boys, BQll, Classic, Claudi, DBomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, MiłyPan, M-Power, Naspawani, News, Power Play, Top Girls.

Jak co roku nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Z powodu problemów z lotem do Polski w zeszłym roku, Samanta Fox zadeklarowała swoją obecność i w tym roku rozgrzeje publikę w Olsztynie. Drugą gwiazdą Festiwalu Muzyki Tanecznej będzie Morandi.

Organizatorzy również dają możliwość występu na scenie młodym gwiazdom muzyki disco polo. Na Young Stage zagrają: Baby Full, Bajorekd, Bartosz Abramski, Chilli, E-maill, Iness, Isabella, Koguty, Lider, Luki, Makro, Mi Lejdis, Skolim, Summer Night, Tex, Viva

Mnóstwo artystów, doskonała muzyka disco polo i odpowiednio przygotowany teren. Tak można zareklamować Festiwal Muzyki Disco Polo w Olsztynie.

Zobacz również: Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!

Imprezę poleca disco-polo.info! 

Sprzedaż internetowa biletów http://www.worldmedia.pl/bilety/ofmt2019 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!
  2. Jak zarobić milion w kilka dni? Formacja Daj To Głośnie ma na to doskonały sposób!
  3. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.