Reklama


Reklama

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców!

2019-05-29T10:24:00+02:00 Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Olsztyn 2019 - Lista wykonawców! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/ogolnopolski-festiwal-muzyki-tanecznej-olsztyn-2019-lista-wykonawcow-1559118273.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Pojawił się oficjalny plakat wraz z listą wykonawców największej imprezy disco polo!

Reklama

Po raz pierwszy w historii największy festiwal z muzyką disco polo nie odbędzie się w Ostródzie, a w Olsztynie. To właśnie tam na scenie zameldują się największe gwiazdy muzyki disco polo. Właśnie dziś pojawił się oficjalny plakat imprezy oraz lista wykonawców.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Już 27 lipca w Olsztynie zobaczymy m.in. takie zespoły jak: Akcent, Bayer Full, Boys, BQll, Classic, Claudi, DBomb, Diadem, Effect, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Masters, Maxx Dance, Mejk, Milano, MiłyPan, M-Power, Naspawani, News, Power Play, Top Girls.

Jak co roku nie zabraknie gwiazd światowego formatu. Z powodu problemów z lotem do Polski w zeszłym roku, Samanta Fox zadeklarowała swoją obecność i w tym roku rozgrzeje publikę w Olsztynie. Drugą gwiazdą Festiwalu Muzyki Tanecznej będzie Morandi.

Organizatorzy również dają możliwość występu na scenie młodym gwiazdom muzyki disco polo. Na Young Stage zagrają: Baby Full, Bajorekd, Bartosz Abramski, Chilli, E-maill, Iness, Isabella, Koguty, Lider, Luki, Makro, Mi Lejdis, Skolim, Summer Night, Tex, Viva

Mnóstwo artystów, doskonała muzyka disco polo i odpowiednio przygotowany teren. Tak można zareklamować Festiwal Muzyki Disco Polo w Olsztynie.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Imprezę poleca disco-polo.info! 

Sprzedaż internetowa biletów http://www.worldmedia.pl/bilety/ofmt2019 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  2. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  3. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.