Reklama
Polecamy


Reklama

Odważne wyznanie Pudziana zszokowało wszystkich internautów - Ty mi robisz dobrze!

2019-09-18T13:00:00+02:00 Odważne wyznanie Pudziana zszokowało wszystkich internautów - Ty mi robisz dobrze! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/odwazne-wyznanie-pudziana-zszokowalo-wszystkich-internautow-ty-mi-robisz-dobrze-1568719876.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Taki właśnie jest tytuł najnowszej muzycznej propozycji od Pudziana.

Reklama

Świat disco polo oszalał, gdy usłyszał nowy kawałek Pudzian Band. Wokalista, Krystian Pudzianowski w branży muzycznej jest doskonale wszystkim znany miedzy innymi z takich propozycji, jak „Weź to ogarnij” , „Jesteś wszystkim co dziś mam” , „Bądź wierna mi” , „Ta dziewczyna to szaleństwo” czy też „Weekend Polaka”.

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

Oczywiście nie można pominąć piosenki zatytułowanej „Cała sala”. Teledysk do utworu ma blisko 4 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Pudzian Band słynie z niekonwencjonalnych utworów, które za każdym razem wyróżniają się znacznie na tle od pozostałych propozycji innych wykonawców ze świata disco polo.

Nie inaczej jest tym razem. Piosenka „Ty mi robisz dobrze” jest bardzo kontrowersyjna.

Całość jest utrzymana z lekkim i smacznym podtekstem. Myślicie, że taki odważny kawałek podbije rynek disco polo i skradnie serca słuchaczy?

Jedno jest pewne, Pudzian Band nie przestaje zaskakiwać. Po tak bezpośredniej propozycji, niewiadome jest, co artysta wymyśli następnym razem.

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.