Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-18T13:00:00+02:00 Odważne wyznanie Pudziana zszokowało wszystkich internautów - Ty mi robisz dobrze! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/odwazne-wyznanie-pudziana-zszokowalo-wszystkich-internautow-ty-mi-robisz-dobrze-1568719876.jpg
Reklama

Odważne wyznanie Pudziana zszokowało wszystkich internautów - Ty mi robisz dobrze!

Redakcja , 18 Wrzesień 2019  13:00
Odważne wyznanie Pudziana zszokowało wszystkich internautów - Ty mi robisz dobrze!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Taki właśnie jest tytuł najnowszej muzycznej propozycji od Pudziana.

Reklama

Świat disco polo oszalał, gdy usłyszał nowy kawałek Pudzian Band. Wokalista, Krystian Pudzianowski w branży muzycznej jest doskonale wszystkim znany miedzy innymi z takich propozycji, jak „Weź to ogarnij” , „Jesteś wszystkim co dziś mam” , „Bądź wierna mi” , „Ta dziewczyna to szaleństwo” czy też „Weekend Polaka”.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Oczywiście nie można pominąć piosenki zatytułowanej „Cała sala”. Teledysk do utworu ma blisko 4 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Pudzian Band słynie z niekonwencjonalnych utworów, które za każdym razem wyróżniają się znacznie na tle od pozostałych propozycji innych wykonawców ze świata disco polo.

Nie inaczej jest tym razem. Piosenka „Ty mi robisz dobrze” jest bardzo kontrowersyjna.

Całość jest utrzymana z lekkim i smacznym podtekstem. Myślicie, że taki odważny kawałek podbije rynek disco polo i skradnie serca słuchaczy?

Jedno jest pewne, Pudzian Band nie przestaje zaskakiwać. Po tak bezpośredniej propozycji, niewiadome jest, co artysta wymyśli następnym razem.

Zobacz również: Wokalistka disco polo przeżywała dramat?! Nie jadła, nie spała - teraz jest silniejsza niż kiedykolwiek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo podbiją listy przebojów?! Gorąca premiera Musicloft jest już w sieci!
  2. Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!
  3. Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!
  4. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej