Reklama


Reklama

Odważna deklaracja znanego artysty disco polo! Materiał dostępny jest już w sieci!

2020-04-13T18:16:00+02:00 Odważna deklaracja znanego artysty disco polo! Materiał dostępny jest już w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/odwazna-deklaracja-artysty-disco-polo-1586782542.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Rikardo, to bardzo zdolny i dość mocno już osadzony na rynku artysta. Po kilku udanych premierach, wokalista zaprezentował ostatnio kolejną nowość

Reklama

W sieci pojawiła się bardzo romantyczna i taneczna nowość disco polo! Na uwagę i duże uznanie zasługuje fakt, że piosenka została opublikowana razem z teledyskiem, co w ostatnich tygodniach wcale nie jest takie oczywiste.

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

Rikardo, to bardzo zdolny i dość mocno już osadzony na rynku artysta. Po kilku udanych premierach, wokalista zaprezentował ostatnio kolejną, bardzo atrakcyjną nowość.

Piosenka pt. „Zawsze będę śpiewał” to utwór skomponowany z dużym polotem i finezją. Szczególnie refren skłania nas do dopisania utworu do sekcji hity disco polo.

To ogromny potencjał na podbicie wszystkiego rodzaju imprez tanecznych w Polsce. Piosenkarz deklaruje w utworze, że zawsze będzie śpiewał i grał i jeżeli następne produkcje mają być podobne lub jeszcze lepsze, to my i jego fani faktycznie chcemy, by ta twórczość zabawiła na długo w szalonym świecie muzyki tanecznej.

Zapraszamy Was koniecznie do obejrzenia i odsłuchania tego co przygotował Rikardo. Produkcja pozytywnie zaskoczy każdego!

Zobacz również: Zadziwiająca metamorfoza wokalistki disco polo! Gwiazda, pokazała inne oblicze!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!
  2. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  3. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.