Reklama


Reklama

„Moja gwiazda” w wykonaniu Rikardo! Nowa osobowość w branży! Zrobi wielką karierę w disco polo?

2019-07-23T19:21:00+02:00 „Moja gwiazda” w wykonaniu Rikardo! Nowa osobowość w branży! Zrobi wielką karierę w disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/moja-gwiazda-w-wykonaniu-rikardo-nowa-osobowosc-w-branzy-zrobi-wielka-kariere-w-disco-polo-1563816585.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Myślicie, że piosenka skradnie serca Polaków i zacznie podbijać rozgłośnie radiowe?

Reklama

Świeża krew w świecie disco polo! Rikardo w debiutanckim utworze zatytułowanym „Moja gwiazda”. Czas zweryfikuje, czy Rikardo wzniesie się na szczyt, czy spocznie na jednym utworze. Jak sam artysta o sobie śmiało stwierdza, chce stworzyć w branży muzycznej disco polo coś nieco bardziej ambitniejszego.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!

Rikardo jest zupełnie nowym projektem na rynku muzycznym. Jego twórczość w dużym stopniu nawiązuje do uwielbianych lat 90-tych, gdzie muzyka disco polo wiodła prym.

Jednakże w piosence Rikarda jest nuta nowoczesnych brzmień. Całość komponuje się całkiem przyzwoicie. Melodia jest przyjemna dla ucha, a barwny teledysk miły dla oczu.

Tekst debiutanckiej piosenki jest na wysokim poziomie. Należy podkreślić, że Rikardo to tak naprawdę Ryszard Wojtkowski, który potrafi doskonale śpiewać w kilku skalach głosu, co jest dla wielu muzyków wyczynem.

Ponadto wokalista wystąpi na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie wraz ze swoją debiutancką propozycją „Moja gwiazda”.

Zobacz również: Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!

Myślicie, że piosenka skradnie serca Polaków i zacznie podbijać rozgłośnie radiowe?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.