Reklama


Reklama

Odświeżony hicior od zespołu Joker! Koniecznie sprawdźcie!

2019-10-23T10:00:00+02:00 Odświeżony hicior od zespołu Joker! Koniecznie sprawdźcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/odswiezony-hicior-od-zespolu-joker-koniecznie-sprawdzcie-1571517915.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/JokerDisco
Reklama


Premiera

Czyżby to właśnie odświeżona wersja „Karuzeli” miała na nowo podbić taneczne parkiety tej jesieni?

Reklama

Nie minął miesiąc od premiery, a piosenka zatytułowana „Karuzela” doczekała się już remixu, za który odpowiada Fair Play. Podwojona szansa na podbicie klubowych parkietów!

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Bez wątpienia „Karuzela” była jedną z bardziej ciekawych premier w świecie disco polo w tym roku. Piotr Koczocik, który w branży muzycznej jest znany z pseudonimu artystycznego Joker, wraz przy współpracy z Sequencem zaprezentował nowość, którą rozkochali fanów muzyki tanecznej.

Niezaprzeczalnie „Karuzela" była bardzo ciekawą nowością od Piotrka i Kamila. Udało im się stworzyć utwór, który skradł serca wszystkich fanów disco polo, ale i nie tylko.

Przypomnijmy, że za realizacje pomysłowego teledysku, odpowiada grupa Faster Media. W ostatnim czasie piosenka wzbudziła zainteresowanie u Fair Play i stworzył on niezwykły remix tego kawałka.

Ta wersja jest jeszcze bardziej klubowa. Czyżby to właśnie odświeżona wersja „Karuzeli” miała na nowo podbić taneczne parkiety tej jesieni?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

Artyści muzyki tanecznej liczą się z tym, ponieważ nie ma w tym nic dziwnego, iż dj-e, którzy są rezydentami w klubach nocnych - muszą wybierać wersje piosenek, które są taneczne i trafiają do imprezowiczów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  2. Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą!
  3. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.