Reklama
Polecamy


Reklama

Od pięknych kobiet aż kręci się w głowie! Gorąca nowość od znanego wykonawcy disco polo! Bayera zaskoczył!

2020-05-28T18:28:00+02:00 Od pięknych kobiet aż kręci się w głowie! Gorąca nowość od znanego wykonawcy disco polo! Bayera zaskoczył! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/od-pieknych-kobiet-az-kreci-sie-w-glowie-goraca-nowosc-od-znanego-wykonawcy-disco-polo-bayera-zaskoczyl-1590683308.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Radek, lider formacji Bayera również po okresie kwarantanny jest w świetnej formie.

Reklama

Kolejne produkcje disco polo podbijają rynek nie tylko swoją doskonałą muzykalnością. Najbardziej kluczowym elementem, przynajmniej w przypadku widza „kupującego” utwór oczyma, są piękne kobiety.

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

Niekoniecznie maksymalnie rozebrane czy wyuzdane, choć to dodaje dodatkowe plusy całej kompozycji. Zespół Bayera w ostatniej produkcji pokazał swoim odbiorcom piosenkę kompletną. W utworze pt. „Bo z Tobą”, artysta urzeka fanów przede wszystkim doskonałą muzyką i świetnym tekstem.

Twórca przyzwyczaił nas już do wysokiego poziomu swoich kawałków, ale ten opublikowany ostatnio, przyprawia o dużo szybsze bicie serca. Również dzięki grupie pięknych pań, które swoją niezwykłą urodą przykuwają oczy widza do ekranu i nie pozwalają oderwać się choćby na sekundę.

Radek, lider formacji Bayera również po okresie kwarantanny jest w świetnej formie. Doskonale przekazuje swoim odbiorcom treść tego numeru i oczywiście zachwyca pięknym, bezbłędnym wokalem.

Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że produkcja została przygotowana doskonale i na pewno w tym roku zatańczymy w jej rytm niejednokrotnie.

Oby w jak największym gronie!

Zobacz również: Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Wokalista disco polo o kobiecie ze snów! Internauci wiwatują z zachwytu! VIDEO
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.