2023-09-20T11:00:00+02:00 Od damy do królowej disco polo! Zobacz niesamowitą metamorfozę Maluby - czy będzie nową Dodą? Maluba, zwyciężczyni "Projektu Lady", przechodzi niesamowitą metamorfozę. Czy stanie się nową ikoną disco polo na wzór Dody? Sprawdź jej muzyczną karierę! https://disco-polo.info/uploads/news/od-damy-do-krolowej-disco-polo-zobacz-niesamowita-metamorfoze-maluby---czy-bedzie-nowa-dodajpg.jpg Disco-Polo.info

Od damy do królowej disco polo! Zobacz niesamowitą metamorfozę Maluby - czy będzie nową Dodą?


Maluba, zwyciężczyni "Projektu Lady", przechodzi niesamowitą metamorfozę. Czy stanie się nową ikoną disco polo na wzór Dody? Sprawdź jej muzyczną karierę!

Autor: Goliat, 20 Wrzesień 2023  11:00
Źródło zdjęć: instagram.com/pyzak_photo/
Od damy do królowej disco polo! Zobacz niesamowitą metamorfozę Maluby - czy będzie nową Dodą?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowe alter-ego wokalistki disco polo?! Justyna „Dżasta” Góral zaskakuje premierową piosenką!
 2. Zespół Demeters zaskakuje wykonaniem wielkiego hitu "Żono moja" NA ŻYWO!
 3. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
Reklama

  Kim jest Maluba?

  W świecie reality show, zmienne są losy uczestników. Wielu z nich po zakończeniu programu wraca do swojego dawnego życia, niektórzy jednak decydują się pójść zupełnie inną drogą. Jedną z takich osób jest Maluba - zwyciężczyni trzeciej edycji "Projektu Lady". W programie miała stać się prawdziwą damą - ale czy jej to wyszło?

  Maluba przed "Projektem Lady"

  Przed udziałem w programie Maluba była typową przedstawicielką młodzieżowych trendów. Uwielbiała mocne makijaże, doczepiane włosy, sztuczne rzęsy i długie paznokcie. Jednak podczas udziału w show, pod okiem mentorek - Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz - miała przemienić się w damę.

  Czy metamorfoza się udała?

  Wygrana Maluby była dla wielu niespodzianką, jednak wydawało się, że rady i nauki mentorek zapadły w jej sercu na dłużej. Niemniej jednak, patrząc na jej obecny wizerunek, można by doszukać się pewnej regresji. Zamiast zachowanej klasyki i stonowania, Maluba wróciła do swojego dawnego ja.

  Muzyka - nowa pasja Maluby

  Ale nie wszystko wróciło do normy. Maluba odkryła w sobie nową pasję - muzykę, a dokładniej disco polo. Od jej zwycięstwa w "Projekcie Lady", jej kariera muzyczna nabiera tempa. Piosenki takie jak "Hubba Bubba" czy "Ups blondyna" zdobywają coraz większą popularność w sieci, a za produkcję drugiego z nich odpowiada Tomasz Lubert, znany z zespołu Virgin.

  Czy Maluba stanie się nową Dodą?

  Podobieństwa w wyglądzie pomiędzy Malubą a Dodą są oczywiste. Obie panie charakteryzują się mocnym makijażem, wyrazistym wizerunkiem i pewnością siebie na scenie. Choć Droga Maluby do bycia ikoną muzyki jest jeszcze długa, jej pierwsze kroki na tej ścieżce wydają się obiecujące.

  Nie można jednoznacznie stwierdzić, czy Maluba stała się damą w pełnym tego słowa znaczeniu, ale na pewno odkryła w sobie nową pasję i talent. Jej przyszłość w świecie muzyki wygląda obiecująco, a liczne wyświetlenia jej teledysków świadczą o rosnącym zainteresowaniu jej twórczością. Czas pokaże, czy zostanie królową disco polo, ale jedno jest pewne - Maluba na pewno ma w sobie "to coś", co przyciąga uwagę fanów.

  Reklama

  MALUBA & TOMEK LUBERT - UPS BLONDYNA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"
  2. Valdi Podbija YouTube z Letnim Hitem "Sopot"!
  3. Patryk Szmajkowski z nowym hitem "BIKER" - wakacyjna opowieść o miłości na rowerze podbije listy przebojów?!
  4. Shantel bije rekordy! 'Takiego drania pokochałaś' wciąż podbija serca fanów! Gwiazdy disco polo na szczycie!
  5. Najpiękniejsza para disco polo?! Roxaok i Damian Gwiazdowski skradli show na ślubie znanej celebrytki!
  6. Zaskakujący powrót grupy Amant! Patryk Michalczak prezentuje swój nowy utwór! Gorąca premiera!
  7. Polacy kochali te utwory! Letni Mega Mix: Przeboje Disco Polo Lat 90! Znasz je wszystkie?!
  8. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie