Reklama
Polecamy


Reklama

Obostrzenia nie ominęły Magdy Narożnej! Największa gwiazda disco polo zmuszona do zachowania środków ostrożności!

2020-05-10T15:44:00+02:00 Obostrzenia nie ominęły Magdy Narożnej! Największa gwiazda disco polo zmuszona do zachowania środków ostrożności! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/obostrzenia-dotycza-wszystkich-najwieksza-gwiazda-disco-polo-zmuszona-do-zachowania-srodkow-ostroznosci-1588883515.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna codziennie pokazuje na swoim instagramowym profilu jak i z kim spędza wolne momenty

Reklama

Życie nas wszystkich w czasie pandemii uległo dużej zmianie. Nowa sytuacja nie ominęła też największych gwiazd disco polo. Wszyscy musieli dostosować się do panującej rzeczywistości.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Od początku marca odwołano już mnóstwo koncertów, a twórcy muzyki tanecznej podzieliły się na dwie drużyny. Dla jednych obecna sytuacja zachwiała całym życiem, przynosząc problemy zawodowe. Drudzy, do których należy m.in Sylwek, wokalista zespołu Power Play, tęsknią za koncertami, ale czerpią radość z okresu spędzonego w domu.

Do grona osób odbierających wyjątkowe chwile pozytywnie, spokojnie może dołączyć Magda Narożna, liderka grupy Piękni i Młodzi. Wokalistka codziennie pokazuje na swoim instagramowym profilu jak i z kim spędza wolne momenty. Widać, że spędzanie czasu z najbliższymi sprawia jej przyjemność. Ostatnio pochwaliła się wypadem do stolicy. Wraz ze swoim partnerem, Krzyśkiem spacerowali po starym mieście, trzymając się za ręce.

Gwiazda i jej druga połówka przechadzali się uliczkami w maseczkach, co oczywiście należy mocno pochwalić. Sama idolka zwróciła uwagę jak pusto jest na ulicach, dając wyraz temu, że przyszło nam żyć w wyjątkowej epoce.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.