2020-11-13T09:50:00+01:00 O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/o-kobietach-w-disco-polo-jeszcze-tak-sie-nie-spiewalo-premierowy-utwor-umocnil-znana-dotad-narracje-1605130108.jpg

O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.

Redakcja , 13 Listopad 2020  09:50
O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Chwalebne słowa w kierunku bohaterki, to bez wątpienia clou tego numeru. Na uwagę zasługuje także teledysk, który dopracowany do perfekcji

Reklama

W piosenkach disco polo, podejmuje się wiele wątków. Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że najbardziej kluczowa jest miłość. To utwory o tym uczuciu, zdominowały rynek i sięgnęły po najwyższe odznaczenia w branży.

Zobacz również: Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!

W świecie muzyki tanecznej, nie brakuje podjęcia nieco innej problematyki. Imprezy, motywowanie do życia, czy chwalebne treści o którejś z płci, to motywy, które także pojawiają się w disco polo. Na tym ostatnim skupili się wykonawcy, tworząc utwór pt. „Super Ona”. Monika Chwajoł, do spółki z formacją NieOkiemZnani, stoją za tą produkcją.

Kawałek jest niezwykle taneczny i to pierwszy z wielu plusów, które zapiszemy po stronie numeru. Bardzo ważny jest tutaj także tekst. To on odnosi się do niepodważalnej wartości tytułowej kobiety, zwanej „ Super Ona”. Z całą treścią mogą się oczywiście utożsamić wszystkie panie.

Chwalebne słowa w kierunku bohaterki, to bez wątpienia clou tego numeru. Na uwagę zasługuje także teledysk, który dopracowany do perfekcji, jest niepodważalnym atutem dla całego projektu. To trio może wiele namieszać w całej branży.

My natomiast polecamy już teraz odpalić utwór i dołączyć do grona fanów Moniki i grupy NieOkiemZnani.

Zobacz również: Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo zachwyca pięknym ciałem! Fani pod wrażeniem, komplementują prześliczną Małgosie - Camasutra!
  2. Wielkie zmiany w branży! Gwiazdorzy disco polo zaprezentowali nową wokalistkę! Artystka studiuje prawo!
  3. Zenon Martyniuk z genialną premierą na lato 2021! To będzie nowy hit disco polo?!
  4. Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!
  5. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA
  6. Wielkie zmiany w życiu Folk Lady! Gwiazda disco polo przekazała w sieci zaskakującą informację!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami