Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy singiel i teledysk Edyty Nawrockiej! Gorąca premiera!

2019-02-19T10:30:00+01:00 Nowy singiel i teledysk Edyty Nawrockiej! Gorąca premiera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/nowy-singiel-i-teledysk-edyty-nawrockiej-goraca-premiera-1550422589.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie nowości.

Reklama

To dopiero czwarty polskojęzyczny utwór Edyty Nawrockiej.

Za warstwę muzyczną odpowiada Daniel Adamkiewicz - muzyk z którym wałbrzyszanka pracowała przy swoim poprzednim singlu "Pragnij Mnie". Za tekst i linię melodyczną wokalu odpowiada sama Edyta Nawrocka, a za teledysk Studio PlayR.

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

- Jestem zadowolona z faktu, że koniec prac przypadł na luty, a premiera ma miejsce tuż przed świętem zakochanych, bo "Mówisz TAK Słyszę Nie" to idealna propozycja na Walentynki - mówi Edyta Nawrocka i dodaje: Nie jest tajemnicą, że za Walentynkami nie każdy przepada. Niektórzy uwielbiają to święto, inni szczerze nienawidzą. Jedni w tym dniu są najszczęśliwsi na świecie, inni mają wielkiego doła. Te skrajności to kolejny obok miłości element wiążący święto zakochanych z moim singlem i teledyskiem - tekst jak i wideo niesamowicie obrazują zarówno uwielbienie jak i niechęć partnerów względem siebie w tych trudnych momentach w związku. 

Premiera utworu wraz z klipem odbyła się czwartego lutego. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.