Reklama


Reklama

Nowy książę muzyki disco polo! 9-letni wokalista oczaruje branżę?! | VIDEO

2019-03-05T17:00:00+01:00 Nowy książę muzyki disco polo! 9-letni wokalista oczaruje branżę?! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/nowy-ksiaze-muzyki-disco-polo-9-letni-wokalista-oczaruje-branze-video-1551793423.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czy właśnie na naszych oczach nadchodzi nowa gwiazda disco polo i porwie ten gatunek jeszcze bardziej?

Reklama

Woner S bo o nim mowa to nowa postać na scenie disco polo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ten mały dżentelmen ma…9lat

Jego pasją i miłością jest disco i dance. Idąc za ciosem postanowił zacząć spełniać się w tej branży, wydał swój debiutancki singiel pod nazwą ”Zabawy nadszedł czas” i …zaczął się bawić.

Zobacz również: Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

W ubiegły weekend wystąpił na dużej Karnawałowej Gali Disco w Szczecinie obok takich gwiazd jak Weekend, Jorrgus, Extazy czy Milano i jak widać na amatorskich materiałach został entuzjastycznie przyjęty i zrobił mega show porywając publiczność wpadającym w ucho kawałkiem.

Jak sam przyznaje ma już zakontraktowane kilkanaście koncertów na sezon, a telefon nie milknie W chwili obecnej pracuje nad kolejnym kawałkiem, który ma być jeszcze bardziej dynamiczny i taneczny.

Czy właśnie na naszych oczach nadchodzi nowa gwiazda disco polo i porwie ten gatunek jeszcze bardziej? My zachęcamy do obejrzenia debiutanckiego klipu wydanego przez Lemon Records.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od Miłego Pan porywa do tańca jeszcze bardziej. Zaskakująca produkcja disco polo.
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.