Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy członek zespołu Piękni i Młodzi?! Fani disco polo w szoku kto pojawił się na scenie!

2019-08-03T21:54:00+02:00 Nowy członek zespołu Piękni i Młodzi?! Fani disco polo w szoku kto pojawił się na scenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/nowy-czlonek-zespolu-piekni-i-mlodzi-fani-disco-polo-w-szoku-kto-pojawil-sie-na-scenie-1564855409.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Ogólna

Tego nikt się nie spodziewał. Na scenie u boku formacji Piękni i Młodzi pojawił się ktoś jeszcze

Reklama

Piękni i Młodzi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów ze świata disco polo. Grupa dzięki swoim przebojom podbiła serca fanów muzyki disco polo & dance. Również udział w programie Must Be The Music zagwarantował im nieziemską rozpoznawalność, która nieprzerwanie rośnie.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

Ostatnie tygodnie dla uwielbianego zespołu disco polo to bardzo aktywny czas. Piękni i Młodzi koncertują naprawdę bardzo dużo, dlatego członkowie zespołu spędzają mało czasu ze swoimi partnerami.

Ostatnio na koncercie Pięknych i Młodych pojawiła się Ewa Wilczewska - żona Daniela. Oprócz uroczej żony pojawił się również ich synek - Franek, który pojawił się na scenie i skradł całe show.

Publiczność oszalała na punkcie małego słodziaka stojącego na scenie. To wielkie wydarzenie dla rodziców - Daniela oraz Ewy. Czy ich syn pójdzie w ślady taty? Tego nie możemy wykluczyć trym bardziej, że w podobny sposób swoje pierwsze kroki na scenie stawiała córka Magdy i Dawida.

Wielokrotnie Gabrysia Narożna śpiewała wspólnie z zespołem Piękni i Młodzi u boku swoich rodziców. Dziewczynka coraz częściej wykazuje się swoimi zdolnościami zarówno muzycznymi jak i wokalnymi co może zagwarantować jej ogromny sukces.

Zobacz również: Nowy projekt Dawida Narożnego powstały w duecie z Endrju podbije branżę disco polo?!

Jak myślicie czy dzieci pójdą w ślady rodziców?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.