Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-06T14:09:00+02:00 Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/nowosc-w-disco-polo-goraca-propozycja-od-mario-bischina-ma-szanse-na-tytul-hitu-lata-2020-1596711290.jpg
Reklama

Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!

Redakcja , 06 Sierpień 2020  14:09
Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Cała produkcja to nowoczesna propozycja zrealizowana na bardzo wysokim poziomie!

Reklama

Świat disco polo uwielbia nowości! Oczywiście pomimo upływu lat, nadal kochamy też starsze, bardzo znane szlagiery! Jednak mimo wszystko, wciąż nasz apetyt muzyczny pozostaje nienakarmiony i stale pragniemy słuchać i oglądać nowe propozycje od artystów

Zobacz również: Wielki przebój Zenona Martyniuka inspiracją dla innych gwiazd?! Artysta disco polo rzucił na kolana słuchaczy!

Czytając nagłówki z datą premier, wstrzymujemy oddech i niecierpliwie czekamy, by w końcu móc zobaczyć i usłyszeć dzieło przygotowane dla nas przez gwiazdę! Tym razem taką okazję dał nam Mario Bischin & Bieniu, publikując w serwisie YouTube nowość pod tytułem „Całuję Cię Pa Pa”! 

Już po tytule można wnioskować, że w treści utworu nie zabrakło tematu najpiękniejszego uczucia na ziemi - miłości! Bardzo taneczna melodia okraszona jest rapowanym tekstem, wyśpiewanym, a właściwie wyrecytowanym przez Norberta Bieńkowskiego, wokalistę oraz prezentera telewizyjnego i radiowego, który w tym wypadku skrywa się pod pseudonimem Bieniu!

Cała produkcja to nowoczesna propozycja zrealizowana na bardzo wysokim poziomie! Sami zobaczcie! Takiego muzycznego widowiska, zwyczajnie nie można przegapić.

Zobacz również: Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!
  2. Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?
  3. Artyści disco polo nie boją się koronawirusa? Ich plany na najbliższą przyszłość zaskakują wszystkich!
  4. Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej