Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!

2020-08-06T14:09:00+02:00 Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/nowosc-w-disco-polo-goraca-propozycja-od-mario-bischina-ma-szanse-na-tytul-hitu-lata-2020-1596711290.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Cała produkcja to nowoczesna propozycja zrealizowana na bardzo wysokim poziomie!

Reklama

Świat disco polo uwielbia nowości! Oczywiście pomimo upływu lat, nadal kochamy też starsze, bardzo znane szlagiery! Jednak mimo wszystko, wciąż nasz apetyt muzyczny pozostaje nienakarmiony i stale pragniemy słuchać i oglądać nowe propozycje od artystów

Zobacz również: Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!

Czytając nagłówki z datą premier, wstrzymujemy oddech i niecierpliwie czekamy, by w końcu móc zobaczyć i usłyszeć dzieło przygotowane dla nas przez gwiazdę! Tym razem taką okazję dał nam Mario Bischin & Bieniu, publikując w serwisie YouTube nowość pod tytułem „Całuję Cię Pa Pa”! 

Już po tytule można wnioskować, że w treści utworu nie zabrakło tematu najpiękniejszego uczucia na ziemi - miłości! Bardzo taneczna melodia okraszona jest rapowanym tekstem, wyśpiewanym, a właściwie wyrecytowanym przez Norberta Bieńkowskiego, wokalistę oraz prezentera telewizyjnego i radiowego, który w tym wypadku skrywa się pod pseudonimem Bieniu!

Cała produkcja to nowoczesna propozycja zrealizowana na bardzo wysokim poziomie! Sami zobaczcie! Takiego muzycznego widowiska, zwyczajnie nie można przegapić.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!
  2. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  3. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.