Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Świry – Pożycz kuno stówę | VIDEO

2017-04-12T10:07:44+02:00 Nowość: Świry – Pożycz kuno stówę | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Świry-Pożycz-kuno-stówę-1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Świry to szalony projekt muzyczny w branży disco & dance, który tworzą Valdi oraz Dress. 7 kwietnia prezentowaliśmy Wam zapowiedź do zbliżającego się Ich debiutanckiego wideoklipu.   Długo nie trzeba było czekać, bo właśnie światło dzienn...

Reklama

Świry to szalony projekt muzyczny w branży disco & dance, który tworzą Valdi oraz Dress. 7 kwietnia prezentowaliśmy Wam zapowiedź do zbliżającego się Ich debiutanckiego wideoklipu.

 

Długo nie trzeba było czekać, bo właśnie światło dzienne ujrzał pierwszy teledysk od ,,Świrów” do piosenki o jakże ciekawym tytule. ,,Pożycz kuno stówę”. Czy okaże się przysłowiowym ,,strzałem w dziesiątkę” i ,,rozwali nie jeden system”?

 

To już zależy tylko od Was. Obejrzyjcie, posłuchajcie i dajcie znać, jak Wam się podoba. Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem
  2. Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!
  3. Daj to Głośniej w nowej odsłonie! Internauci pod wrażeniem produkcji disco polo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.