Reklama
Polecamy


Reklama

Świry – Pożycz kuno stówę | TRAILER

2017-04-07T19:36:03+02:00 Świry – Pożycz kuno stówę | TRAILER https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Świry-Pożycz-kuno-stówę.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Duet o nazwie „Świry” tworzą dwa zwariowane osobniki: Valdi oraz Dress. Każdy nurt muzyczny ma swoich wariatów. Przyszedł czas na disco polo. Szalony projekt muzyczny ukazujący disco polo&dance w nowy zabawny sposób.   Na razi...

Reklama

Duet o nazwie „Świry” tworzą dwa zwariowane osobniki: Valdi oraz Dress. Każdy nurt muzyczny ma swoich wariatów. Przyszedł czas na disco polo. Szalony projekt muzyczny ukazujący disco polo&dance w nowy zabawny sposób.

 

Na razie zdradzamy Wam jedyną, ale konkretną rzecz. Jest to trailer do debiutanckiej produkcji, która nosi bardzo ciekawy tytuł „Pożycz kuno stówę”. Zapewniamy Was, że to będzie energetyczna bomba, która „rozwali nie jeden system”.

 

Zobaczcie już teraz zapowiedź!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video
  2. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!
  3. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.