2020-10-20T12:01:00+02:00 Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/nowosc-od-wykonawcy-disco-polo-moze-podbic-rynek-zapowiada-sie-naprawde-goraco-1603188067.jpg

Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!

Redakcja , 20 Październik 2020  12:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Jak sam twierdzi, chce „umilić słuchaczom trudny okres w naszym życiu”

Reklama

Fani disco polo, wypatrując nowości od swoich idoli, chętnie użyliby lornetki, gdyby ta mogłaby ich przybliżyć, do godziny premiery. Tuż po ogłoszeniu daty publikacji, odbiorcy oczekują na kolejne uchylenie rąbka tajemnicy.

Zobacz również: Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!

Przedostatnim krokiem, do udostępnienia całości materiału, który wykreowała gwiazda, jest stworzenie i opublikowanie zapowiedzi produkcji. To często realizowany zabieg w celu zbudowania jeszcze większych emocji i wstępnego zapoznania się z utworem. Taki właśnie trailer, otrzymaliśmy od Złotego Chłopaka.

Artysta disco polo właśnie opublikował maksymalnie skróconą wersję swojej najnowszej propozycji pt. „Ona”. Wokalista jest świeżym powiewem na rynku muzycznym, choć utwór pt. „Ona”, to nie będzie jego debiutancka produkcja.

Złoty Chłopak działa zgodnie z zaplanowanym schematem i mimo pandemii realizuje kolejne muzyczne dzieło. Jak sam twierdzi, chce „umilić słuchaczom trudny okres w naszym życiu”. To się faktycznie może udać, gdyż już po zapowiedzi można wywnioskować, że piosenka będzie naprawdę świetnym materiałem, z pięknymi kobietami w tle.

Kto nie może się doczekać?

Zobacz również: Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  2. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  3. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
  4. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  5. Zenon Martyniuk odświeżył znany przebój z lat 90-tych! To prawdziwy 'biały kruk' disco polo!
  6. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
  7. Popularna wokalistka disco polo kusi podczas lekcji! Gwiazda czaruje wszystkich swoją kobiecością i szpilkami!
  8. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami