2019-01-14T10:29:00+01:00 Nowość! Kriso - Zakazany owoc https://disco-polo.info/uploads/news/2019/01/nowosc-kriso-zakazany-owoc-1547206149.jpg

Nowość! Kriso - Zakazany owoc

Redakcja , 14 Styczeń 2019  10:29

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Nowość! Kriso - Zakazany owoc
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Gorąca premiera już dostępna!

Reklama

Kriso to artystyczna nazwa projektu muzycznego pod którym kryje się Krzysztof Biedrzycki - wokalista, który w branży disco miał już okazję nabierać doświadczenia będąc w innych zespołach. Apetyt rośnie w miarę jedzenia zatem zapragnął stworzyć swój projekt i oto jest KRISO! 

Drugi utwór pt. Zakazany owoc - opowiada o tym że czasami głos serca jest zupełnie inny niż logika. Szczególnie w sprawach sercowych. Za aranżację utworu odpowiada Michał Winiecki znany m.in z produkcji dla zespołu Bayera.

Zobacz również: Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!

Za realizację teledysku odpowiada jedna z lepszych firm Allinteractive Films z Marcinem Załęskim na czele. Teledysk utrzymany jest w delikatnie "psychodelicznej" stylistyce opowiada o skomplikowanym związku dwóch ludzi, którzy nie do końca mogą być razem. Teledysk jest zrealizowany w taki sposób że każdy może wyobrazić sobie go inaczej, może zobaczyć swoje odbicie w tej historii.

Główną rolę damską zagrała Weronika Sochacz, która bardzo dobrze wczuła się w tajemniczy klimat teledysku.

Klip kręcony był w Warszawie i okolicach. Nie było łatwo ponieważ jest dużo scen plenerowych a zdjęcia były realizowane w połowie grudnia. Praktycznie cały dzień na minusowej temperaturze - szczególnym wyczynem były ujęcia Weroniki na bagnach w lekkiej sukni.

Również sceny z ogniem i Krzyśkiem przy pianinie miały coś wspólnego z temperaturą...tym razem było gorąco.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  2. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  3. Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!
  4. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  5. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  6. Niezwykła premiera prosto z gór podbija sieć! To kolejny zaskakujący duet w disco polo! Pudzianowski rozłoży wszystkich na łopatki?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami