Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-11T14:31:00+02:00 Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/nowe-szaty-krola-disco-polo-zenek-w-towarzystwie-znanego-projektanta-wyglada-znakomicie-1602014081.jpg
Reklama

Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie!

Redakcja , 11 Październik 2020  14:31
Nowe szaty króla disco polo! Zenek Martyniuk w towarzystwie znanego projektanta! Wygląda znakomicie!
Źródło zdjęć: instagram.com/gabriel_seweryn/
Reklama

Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym Zenek przymierza górną część garderoby w towarzystwie Gabriela Seweryna

Reklama

Artyści disco polo, oprócz świetnych kompozycji muzycznych, muszą zadbać także o doskonały wygląd. Gwiazdy stosują przeróżne metody, by ich aparycja stała na wysokim poziomie, a fani zapamiętali ich wygląd jak najlepiej i jak najdłużej.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!

Wśród pań królują odważne kreacje, z odsłoniętym, atrakcyjnym ciałem. Mężczyźni również stawiają na spektakularne ubrania. Jednym z liderów w konkursie na elegancki strój sceniczny, z pewnością jest sam Król Disco Polo. O stylu Zenka Martyniuka zawsze mówiło się wiele dobrego.

Elegancki, z klasą itd...Artysta nie zmienia klasycznego frontu, lecz tym razem postawił na marynarkę od znanego projektanta. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym Zenek przymierza górną część garderoby w towarzystwie Gabriela Seweryna. Zasięg branży disco polo, ciągle się rozrasta, a jej największy reprezentant, wchodzi na salony modowe.

Trzeba przyznać, że „architekt” doskonale dobrał strój dla piosenkarza. Kwiecista marynarka świetnie podkreśla osobowość Martyniuka i całej jego twórczości.

Czy to nowy look sceniczny Zenka? Jeżeli tak, to już nie możemy się doczekać pierwszego występu w nowych szatach króla.

Zobacz również: Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?
  2. Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?
  3. Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!
  4. Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej