Reklama


Reklama

Nowa wokalistka w zespole Piękni i Młodzi?! Magdzie Narożnej rośnie ogromna konkurencja!

2019-03-04T20:58:00+01:00 Nowa wokalistka w zespole Piękni i Młodzi?! Magdzie Narożnej rośnie ogromna konkurencja! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/nowa-wokalistka-w-zespole-piekni-i-mlodzi-magda-narozna-musi-zaczac-sie-bac-1551729303.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Sukces Film / Events Factory
Reklama


Ogólna

Czy córka Magdy i Dawida pójdzie w ślady rodziców?!

Reklama

Piękni i i Młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo. Ich przeboje kocha miliony Polaków! 

Gabrysia Narożna, jak się okazuje, jest nie tylko śliczna, ale również podobnie jak jej rodzice, ma w sobie od najmłodszych lat pierwiastek z duszy artysty.

Piękni i Młodzi wokaliści disco polo mogą być dumni ze swojej córki. Magda Narożna, która jest okrzyknięta królową muzyki disco może poszczycić się jako jedna z nielicznych, godną następczynią tronu. Córka coraz częściej towarzyszy Pięknym na koncertach i jak widać, Gabi na wielkiej scenie przed tłumami fanów, czuje się niemalże, jak rybka w wodzie. Jak na 8- letnie dziecko, to Gabrysia bardzo czynnie i przede wszystkich chętnie uczestniczy w medialnym życiu swoich rodziców. Dziewczynka już nieraz śpiewała ze swoimi rodzicami. Natomiast na co dzień poza śpiewem i nauką gry na skrzypcach, tańczy również hip-hop. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Bądź jaka matka, taka córka- nabrało głębszego znaczenia.

Zobacz również: Biust gwiazdy disco polo znów na ustach wszystkich. Nie bez powodu...!

Narożni są idealną rodziną, która pokazuje, że mimo licznych koncertów i małej ilości wolnego czasu, zawsze znajdzie się czas dla osób, które są w naszym życiu naprawdę ważne.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.