Reklama
Polecamy


Reklama

Nowa płyta: Long & Junior – Jedyny taki duet, jedyna taka impreza

2016-11-06T13:29:59+01:00 Nowa płyta: Long & Junior – Jedyny taki duet, jedyna taka impreza https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/Płyta-Long-Junior-Jedyny-taki-duet-jedyna-taka-impreza.jpg

ReklamaReklama


Płyta

Już jest! Na rynku pojawiła się najnowsza płyta od grupy Long & Junior wydana przez Wydawnictwo Folk. Zawiera 19 utworów.   Jak się dowiedzieliśmy, chłopaki zrezygnowali z wynagrodzenia ze sprzedaży płyt o czym można przeczytać na Ich ofi...

Reklama

Już jest! Na rynku pojawiła się najnowsza płyta od grupy Long & Junior wydana przez Wydawnictwo Folk. Zawiera 19 utworów.

 

Jak się dowiedzieliśmy, chłopaki zrezygnowali z wynagrodzenia ze sprzedaży płyt o czym można przeczytać na Ich oficjalnym fan page’u na facebooku: ,,W podziękowaniu za Wasze poświęcenie i rewelacyjne promowanie naszych utworów na facebooku postanowiliśmy zrezygnować z wynagrodzenia ze sprzedaży płyty aby cena za cały album w sklepie nie przekroczyła 20 PLN”

 

Na płycie znajdziecie m.in. takie hity jak ,,Kolorowa sukienka”, ,,Bądź moją królewną”, czy ,,Lubię to się bawię”.

 

Płyta pt. ,,Jedyny taki duet, jedyna taka impreza” jest pod naszym patronatem disco-polo.info. Album do kupienia tutaj, lub po kliknięciu w zdjęcie płyty poniżej. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

 

01. Kolorowa sukienka
02. Tańcz tańcz tańcz
03. Piosenka dla dziewczyny
04. Lubię to się bawię
05. Bądź moją królową
06. Taka jesteś
07. Kocham Cię
08. Uśmiechnij się
09. Tańczyć chcę
10. Śpiewać uczę się
11. Powiedz jak to jest
12. Poznaj siebie
13. Marzenia
14. Pierwszy raz
15. Balujemy
16. Helenka
17. Polskie party
18. Tylko ty
19. Kobiety

 

plyta-lj

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  2. Grupa After Party świętuje! Gwiazdor disco polo został ojcem!
  3. Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.