2023-11-30T06:30:00+01:00 Nowa odsłona hitu Skolima 'Co w Tobie jest' – Zaskakujący remix od Krisa! Premiera klubowej wersji hitu Skolima 'Co w Tobie jest' w remixie Krisa. Zanurz się w nowym brzmieniu klasycznej ballady https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-odslona-hitu-skolima-co-w-tobie-jest---zaskakujacy-remix-od-krisajpg.jpg

Nowa odsłona hitu Skolima 'Co w Tobie jest' – Zaskakujący remix od Krisa!

Autor: Adam Begier , 30 Listopad 2023  06:30
Nowa odsłona hitu Skolima 'Co w Tobie jest' – Zaskakujący remix od Krisa!
Źródło zdjęć: facebook.com/SKOLIMoficjalnie

Premiera klubowej wersji hitu Skolima 'Co w Tobie jest' w remixie Krisa. Zanurz się w nowym brzmieniu klasycznej balladyReklama

  Reklama

  Disco, muzyka pełna energii i emocji, nieustannie ewoluuje, a jej artyści nie przestają zaskakiwać swoich fanów. Dzisiaj skupiamy się na fascynującej metamorfozie jednego z hitów – utworu "Co w Tobie jest" od znakomitego Skolima. Ta piosenka, która już zdążyła podbić serca fanów disco polo w naszym kraju, doczekała się nowej, klubowej odsłony.

  Skolim w Klubowym Wydaniu

  Pierwotna wersja utworu "Co w Tobie jest" to ballada, która swoją melodyjnością i emocjonalnym przekazem szybko zdobyła popularność wśród miłośników gatunku. Teraz, dzięki talentowi i kreatywności Krisa, znanego w świecie disco , kawałek ten zyskuje zupełnie nowe życie. Remix to odważne połączenie klasycznych elementów disco z nowoczesnymi, klubowymi rytmami. Ten zabieg nie tylko odświeża utwór, ale także otwiera go na zupełnie nową grupę odbiorców.

  Kris, odpowiedzialny za ten porywający remix, jest postacią dobrze znaną w branży disco. Jego umiejętność łączenia tradycyjnych dźwięków z nowoczesnymi trendami muzycznymi już nie raz zachwycała fanów. W przypadku "Co w Tobie jest", Kris pokazuje swoje mistrzostwo w tworzeniu muzyki, która jest jednocześnie wierna pierwotnemu duchowi utworu, jak i innowacyjna.

  Premiera klubowej wersji "Co w Tobie jest" to wydarzenie, na które czekało wielu fanów. Ten remix nie tylko przypomina o klasycznym uroku disco , ale też demonstruje jego zdolność do ewolucji i adaptacji do zmieniających się gustów słuchaczy. Jest to dowód na to, że disco to gatunek żywy i dynamiczny, który potrafi zaskakiwać i intrygować.

  Zobacz również: Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego

  Zmiana formy utworu "Co w Tobie jest" od Skolima to doskonały przykład na to, jak ważna w muzyce jest odwaga eksperymentowania i przekraczania granic. Klubowa wersja tego hitu, w wykonaniu Krisa, z pewnością znajdzie swoje miejsce na listach przebojów i w sercach fanów. Zapraszamy do posłuchania tej wyjątkowej premiery i doświadczenia nowego wymiaru klasyki disco.

  Reklama

  SKOLIM - Co w Tobie jest (Kriss Remix)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  2. Szpilki zapraszają na taneczną nowość: 'Twój Koniec' - Nie przegap premiery!
  3. Premiera nowego teledysku LaVioli 'Przyjdzie taki dzień'! Ekskluzywny fragment, taneczne rytmy i pełna energia
  4. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  5. Walentynkowe hity disco polo! Mega lista z utworami. Najlepsze przeboje na święto zakochanych!
  6. Posłuchaj jako pierwszy! Justyna Lubas i Raider w utworze pt. "Mezalians"
  7. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  8. Skolim to prawdziwy milioner! Tyle zarobił na "Wyglądasz idealnie"? To ogromna kwota!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie