2023-05-27T18:06:00+02:00 Nowa gwiazda disco polo ważyła 160 KG! Darius Von Prais zmienił się nie do poznania! Darius Von Prais - historia walki z kompleksami i zdrowotnymi problemami, która przekształciła go w gwiazdę disco polo. Zobacz metamorfozę i inspiruj się j https://disco-polo.info/uploads/news/nowa-gwiazda-disco-polo-wazyla-160-kg-darius-von-prais-zmienil-sie-nie-do-poznaniajpg.jpg Disco-Polo.info

Nowa gwiazda disco polo ważyła 160 KG! Darius Von Prais zmienił się nie do poznania!


Darius Von Prais - historia walki z kompleksami i zdrowotnymi problemami, która przekształciła go w gwiazdę disco polo. Zobacz metamorfozę i inspiruj się j

Autor: Goliat, 27 Maj 2023  18:06
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Nowa gwiazda disco polo ważyła 160 KG! Darius Von Prais zmienił się nie do poznania!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bardzo mocna i ostra premiera! Swinger z letnią nowością!
 2. Disco Ostróda 2024: Największe Święto Disco Polo Lata! Już jutro i w sobotę!
 3. PREMIERA! Skolim zachwyca nowym hitem "Posłuchaj Mała" - czy będzie to letni przebój?
Reklama

  Zdrowotne problemy i walka z kompleksami nowej gwiazdy disco polo!

  Darius Von Prais, nowa postać na rynku disco polo, zadebiutował 11 maja swoim utworem "Zarąbiste plany", który szybko zdobył dużą popularność. Jednak życie Dariusa nie zawsze było tak kolorowe. Jeszcze niedawno zmagał się z ogromnymi problemami zdrowotnymi i ważył ponad 160 kg.

  Od najmłodszych lat cierpiał na różne dolegliwości, co wpływało na niskie poczucie własnej wartości i prowadziło do kompulsywnego jedzenia. W dzieciństwie doświadczył również znęcania się rówieśników, którzy w jego wieku potrafią być okrutni. Później do tego doszła cukrzyca w wieku 18 lat, pogłębiając jeszcze bardziej kompleksy Dariusa. Konieczność regularnego przyjmowania insuliny, która zatrzymuje wodę w organizmie, sprawiała, że jakakolwiek redukcyjna dieta była jeszcze trudniejsza do osiągnięcia. To spowodowało błędne koło, gdzie próby odchudzania kończyły się efektem jojo, a kompleksy tylko narastały. Dariusa spotykały docinki i drwiny ze strony innych osób, co prowadziło do ciągłej walki z własnymi słabościami.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Życie poza granicami Polski!

  W międzyczasie Darius mieszkał przez 10 lat w Danii, gdzie po ukończeniu studiów muzycznych rozkręcił firmę transportową obsługującą przewozy między Danią a Polską. Niestety, po kilku latach musiał wrócić do kraju z powodu ciężkiej choroby swojej matki, która niestety przegrała tę walkę. To był moment, w którym Darius zdecydował się na stałe osiedlić w Polsce. Zajmował się różnymi zajęciami, w tym pracą jako taksówkarz, ale to nie trwało długo. Pod wpływem impulsu zdecydował się skupić na biznesie internetowym, zawsze bowiem był urodzonym wizjonerem. Jednak waga nadal rosła, aż osiągnęła niebotyczną liczbę 160 kg. Wtedy Darius poczuł, że nie ma dla niego ratunku i że jedyne rozwiązanie to operacja bariatryczna. Niestety, w jego przypadku operacja miała poważne powikłania, które prawie doprowadziły go do śmierci. Po operacji dowiedział się również, że ma nowotwór i konieczna jest druga operacja w celu jego usunięcia.

  Przełom i transformacja Darius Von Prais

  Wszystkie te przeżycia i perypetie ukształtowały charakter Dariusa i doprowadziły go do miejsca, w którym jest teraz. Od czasu operacji udało mu się już schudnąć aż 80 kilogramów, z czego 60 kilogramów zrzucił w pierwszym roku. Ta transformacja zmieniła jego życie. Zrezygnował z wielu leków, w tym na nadciśnienie, zyskał większą pewność siebie i postanowił odmienić swoje życie. Muzyka zawsze była nieodłączną częścią życia Dariusa, który często występował na scenie. Mimo pewnych sukcesów w przeszłości, miał większą pewność siebie, która skłoniła go do podjęcia kolejnego kroku. Obecnie jest zdrowy, pełen energii, chętny do życia i pełen determinacji, aby dzielić się z innymi tym, co kocha najbardziej - muzyką i rozrywką.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zmiana wyglądu i nowe możliwości Dariusa Von Prais.

  Dzisiaj Darius prezentuje się jako dobrze wyglądający mężczyzna o odpowiedniej wadze i atrakcyjnym wyglądzie. Na stronie disco-polo.info można zobaczyć porównanie zdjęć Dariusa sprzed lat i teraz, co pokazuje imponującą metamorfozę, jaką przeszedł. Darius Von Prais to przykład determinacji i siły woli, który pomógł mu przezwyciężyć liczne przeciwności losu. Jego historia inspiruje innych do walki z własnymi słabościami, dając nadzieję na lepsze jutro.

  Teraz, jako artysta disco polo, Darius przyciąga uwagę swoją muzyką i pozytywnym podejściem do życia, udowadniając, że nawet najtrudniejsze sytuacje mogą prowadzić do sukcesu i spełnienia marzeń.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Von-Prais---waga-1.jpg
  Plik Von-Prais---waga-6.jpg
  Plik Von-Prais---waga-5.jpg
  Plik Von-Prais---waga-4.jpg
  Plik Von-Prais---waga-3.jpg
  Plik Von-Prais---waga-2.jpg
  Reklama

  VON PRAIS - ZARĄBISTE PLANY

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dawid Narożny milionerem? Oszalał ze szczęścia!
  2. Marta Konopla zachwyca fanów! Jej nowy filmik bije rekordy popularności! To królowa disco polo?!
  3. Disco Ostróda 2024! Już w piątek i sobotę 19 i 20 lipca! - Najważniejsze informacje!
  4. Gwiazdor disco polo nie ma sobie równych?! Andre kolejny raz zrobił wielkie show! Skradł wszystkie serca!
  5. Polacy kochali te utwory! Letni Mega Mix: Przeboje Disco Polo Lat 90! Znasz je wszystkie?!
  6. B-Qll w letniej premierze pt. "Ekipa"! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  7. Letnie Hity Disco Polo 2024: Niezapomniane Przeboje na Twoją Imprezę!
  8. Szokująca współpraca Radka Kudelskiego i Justyny Lubas! Utwór "Przysięga" rozkłada konkurencję na łopatki!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie