2017-11-05T08:06:00+01:00 Nieżyt żołądka z krwawieniem! - To miała być niezapomniana podróż poślubna! Niestety, nie wszystko ułożyło się tak, jakby tego chcieli. – Nie spałem całą noc, tak jak ona, kiedy ból był bardzo mocny. Robiłem, co mogłem.... https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/niezyt-zoladka-z-krwawieniem-podroz-poslubna-z-atrakcjami-1509840824.jpg

Nieżyt żołądka z krwawieniem! - To miała być niezapomniana podróż poślubna!

Autor: Adam Begier , 05 Listopad 2017  08:06
Nieżyt żołądka z krwawieniem! - To miała być niezapomniana podróż poślubna!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Niestety, nie wszystko ułożyło się tak, jakby tego chcieli. – Nie spałem całą noc, tak jak ona, kiedy ból był bardzo mocny. Robiłem, co mogłem....Reklama

Sorrento. To właśnie to włoskie miasteczko Natalia i Darek Niewińscy wybrali na miejsce podróży poślubnej. – Położone na skałach, ogrom winnic i niezbyt duża ilość turystów. Zależało nam na miejscu, z którego przywieziemy niezapomniane zdjęcia – mówi nam wokalista. Z małżonkami do Włoch wybrał się ich fotograf ślubny oraz zaprzyjaźniony operator. Yzzy podstępem namówił bowiem ukochaną, aby zagrała w jego najnowszym teledysku „Zabiorę Cię tam”, i aby podczas urlopu dokręcili resztę scen. – Darek wiedział, że nie chcę wystąpić w jego klipie. Któregoś dnia wspomniał, że mamy sporo materiału z wesela i fajnie byłoby to wykorzystać. Nieświadoma zamiarów zgodziłam się – wspomina Natalia. – Dopiero po czasie dotarło do mnie, że w takim razie pojawię się w klipie. Na zmianę decyzji było za późno.

Całą noc czuwał przy żonie

Niestety, złe samopoczucie nie pozwoliło żonie Yzzy’ego w pełni skorzystać z uroków wypoczynku. – Z naszego tarasu roztaczał się przepiękny widok na Wezuwiusz. Można było stamtąd podziwiać zachody słońca. Ale ja wieczorami kładłam się do łóżka – zdradza. Już przed urlopem pobolewał ją brzuch, ale we Włoszech doszły dreszcze. Kładła się spać nawet w kilku bluzach. Artysta bardzo martwił się o żonę. – Nie spałem całą noc, tak jak ona, kiedy ból był bardzo mocny. Robiłem, co mogłem, by dodać jej otuchy – przyznaje. Gdy tylko wrócili do Polski, mimo jej sprzeciwu, zabrał ją do lekarza i był przy niej w trakcie badań, m.in. gastroskopii. – Okazało się, że mam nieżyt żołądka z krwawieniem. Muszę przejść na ostrą dietę – wyznaje Natalia. Na szczęście jest przy niej mąż. – Będziemy się żywić miłością – deklaruje Yzzy.

Artykuł pochodzi z gazety "Na Żywo".

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Disco polo dlaczego taka nazwa? Historia Nazwy, która Zmieniła Polską Scenę Muzyczną
  2. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  3. Mamy teledysk zespołu Topky pt. "Nie liczy się nic". Zobacz co przygotowały Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka.
  4. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  5. Classic szykuje muzyczną niespodziankę: nadchodzi nowy hit Disco Polo | VIDEO
  6. Członek zespołu After Party został po raz drugi tatą. Poznajcie Aleksandra!
  7. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  8. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie