2021-06-30T13:09:00+02:00 Niezwykle taneczna premiera piosenki Dawida Narożnego! Ta wersja przebije konkurencję?! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykle-taneczna-premiera-piosenki-dawida-naroznego-ta-wersja-przebije-konkurencjejpg.jpg

Niezwykle taneczna premiera piosenki Dawida Narożnego! Ta wersja przebije konkurencję?!

Redakcja , 30 Czerwiec 2021  13:09
Niezwykle taneczna premiera piosenki Dawida Narożnego! Ta wersja przebije konkurencję?!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/

Mocna i klubowa aranżacja idealnie skomponowały się z wokalem Dawida Narożnego i Endrju. Dotychczasowy weselny przebój z pewnością zdobędzie również klubowe parkiety.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Rozpoczęły się wakacje, a to może oznaczać tylko jedno – czas na urlop i chwilę oddechu. Artyści disco mają pełno pracy, bo właśnie ten okres to apogeum grania koncertów oraz publikacji nowych produkcji i remixów, które staną się przebojami na wszelkich imprezach.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!

DAWID NAROŻNY W DUECIE Z ENDRJU

W serwisie muzycznym Youtube pojawiła się premiera remixu piosenki „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą” duetu Dawid Narożny & Endrju. Oryginał został wydany 24 września 2020 roku i notuje ponad 1,5 miliona wyświetleń!

Reklama

Przypomnijmy, że Dawid Narożny to gwiazda disco polo znana m.in. z występów pod szyldem Piękni i Młodzi i projektów solowych. Piosenki takie jak „Nosiłem kwiaty Ci” czy „Pokochaj mnie” odbiły się szerokim echem w branży. Kolaboracja z Endrju, który jest znany z przebojów „Żonkoś” czy „Ona jest moja” to prawdziwa muzyczna petarda.

Remikserzy Tr!Fle & LOOP & Black Due nie zawiedli i utrzymali bardzo wysoki poziom swoich produkcji. Mocna i klubowa aranżacja idealnie skomponowały się z wokalem piosenkarzy. Dotychczasowy weselny przebój z pewnością zdobędzie również klubowe parkiety.  Charakterystyczna linia basowa sprawia, że nogi same rwą się do tańca. Takiego hitu nikt się nie spodziewał!

Zapraszamy do wysłuchania remixu! Pamiętajcie, dobra zabawa to podstawa!

Zobacz również: Marcin Miller Boys i Letni z nowym hitem! Gwiazdor disco polo opublikował premierowe dzieło pt. "Dzień dla nas to za mało"!

Reklama

Dawid Narożny & Endrju - Zrobię z Ciebie Pannę Młodą (Tr!Fle & LOOP & Black Due REMIX)

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Dawid Narożny & Endrju - Zrobię z Ciebie Pannę Młodą (Tr!Fle & LOOP & Black Due REMIX)
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  3. Zespół News zdradził kulisy nowej produkcji! Zapowiada się muzyczna petarda disco polo?! Poznajcie szczegóły!
  4. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  5. Patryk Pegza – After Party świętuje urodziny w towarzystwie ukochanych! Rodzinne FOTO gwiazdora disco polo chwyta za serce!
  6. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!
  7. Spontan i Menelaos w duecie! Znani artyści disco polo zdradzili kulisy NOWEJ produkcji! 'Farbowany włos' stanie się HITEM?!
  8. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami