Reklama


Reklama

Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!

2020-10-09T18:54:00+02:00 Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/niezwykle-atrakcyjna-myszka-podbije-rynek-disco-polo-czas-na-iscie-zwierzeca-premiere-1602262467.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Połączenie miłości i humoru, to dobry sposób na zdobycie serc fanów

Reklama

Twórcy disco polo, stale poszukują pomysłów, które mogliby zrealizować w swoich muzycznych produkcjach, a to prowadzi do najdziwniejszych i najbardziej szalonych rozwiązań, zawartych w projektach, które nam dostarczają.

Zobacz również: Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!

Piosenki opowiadają o miłości w przeróżny sposób, doprowadzając słuchacza do wzruszenia, złości bądź uśmiechu. W przypadku najnowszej produkcji od Dariusza Kubiaka, który w świecie disco słynie pod nazwą Drezdenko Kubas, odbiorcy mają zdecydowanie powody do tego ostatniego.

Utwór pt. „Myszka”, jak na muzykę taneczną przystało, jest bardzo rytmiczny i nie ma wątpliwości, że już niedługo podbije wszystkie parkiety w kraju. Uwagę zwraca jednak tematyka produkcji i doskonale zrealizowany do niej teledysk. Jak sugeruje tytuł, w roli głównej wystąpi myszka, w której rolę wcieliła się przepiękna modelka. A jak już pojawił się dobrze znany wszystkim gryzoń, to nie mogło zabraknąć także kota!

Kiedy ten zaszczycił kadr, zabawa i interakcje między aktorami w przebraniach, nabrały dużego rozpędu. Sama treść utworu, jest przezabawna i mogłaby być materiałem na świetną komedię romantyczną.

Połączenie miłości i humoru, to dobry sposób na zdobycie serc fanów, dlatego mocno trzymamy kciuki, by potencjał, który drzemie w całej produkcji, zaprowadził Drezdenko Kubasa na upragniony, muzyczny szczyt.

A Wy koniecznie posłuchajcie tego numeru! Znacie jeszcze jakieś zwierzęce tytuły ze świata disco polo?

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  3. Hit legendy disco polo - Zenona Martyniuk w unikalnej odsłonie! Ciarki zagwarantowane!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.