Reklama
Polecamy


Reklama

Niezwykła produkcja disco polo prosto z Hiszpanii! To będzie hit?!

2019-10-01T10:00:00+02:00 Niezwykła produkcja disco polo prosto z Hiszpanii! To będzie hit?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/niezwykla-produkcja-disco-polo-prosto-z-hiszpanii-to-bedzie-hit-1569581250.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jak myślicie, czym zaskoczy Mr. Sebii?

Reklama

Szalony wokalista disco polo poleciał do Hiszpanii nagrać teledysk. Mr. Sebii to tak naprawdę Sebastian Zys, który próbuje swoich sił w branży disco polo nie na marne.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

Niebawem będzie miała miejsce premiera teledysku do piosenki pt. „Słodka Dorotka” , a to wszystko dzięki współpracy z zespołem Colorado Stars. Wokalista nie przestaje zaskakiwać i cały czas prężnie działa.

Niedawno odwiedził słoneczną Hiszpanie, gdzie kręcił kolorowe teledyski. Na pewno nie zabraknie hiszpańskich promieni słońca, które będą nas pieścić podczas jesiennych długich i chłodnych wieczorów w Polsce.

Sebastian postawił poprzeczkę bardzo wysoko, gdyż kadry zostały nagrana w najbogatszych częściach południowej Hiszpanii w miejscowościach Malaga i Marbella.

Na pewno nie zabraknie portu Puerto Banús, a także okolic, w których swoje posiadłości ma aktor Antonii Banderas. Co ciekawe, w teledysku będziecie mogli zobaczyć nie Polkę, a Hiszpankę. Sebastian zapowiedział, że będzie to reaktywacja uwielbianej „Cipuleńki” i zupełnej nowości, która na razie ma pozostać tajemnicą.

Zobacz również: Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!

Jak myślicie, czym zaskoczy Mr. Sebii?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.