Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-01T10:00:00+02:00 Niezwykła produkcja disco polo prosto z Hiszpanii! To będzie hit?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/niezwykla-produkcja-disco-polo-prosto-z-hiszpanii-to-bedzie-hit-1569581250.jpg
Reklama

Niezwykła produkcja disco polo prosto z Hiszpanii! To będzie hit?!

Redakcja , 01 Październik 2019  10:00
Niezwykła produkcja disco polo prosto z Hiszpanii! To będzie hit?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jak myślicie, czym zaskoczy Mr. Sebii?

Reklama

Szalony wokalista disco polo poleciał do Hiszpanii nagrać teledysk. Mr. Sebii to tak naprawdę Sebastian Zys, który próbuje swoich sił w branży disco polo nie na marne.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo musiał otrzymał zgodę od Prezydenta Miasta aby móc pracować!

Niebawem będzie miała miejsce premiera teledysku do piosenki pt. „Słodka Dorotka” , a to wszystko dzięki współpracy z zespołem Colorado Stars. Wokalista nie przestaje zaskakiwać i cały czas prężnie działa.

Niedawno odwiedził słoneczną Hiszpanie, gdzie kręcił kolorowe teledyski. Na pewno nie zabraknie hiszpańskich promieni słońca, które będą nas pieścić podczas jesiennych długich i chłodnych wieczorów w Polsce.

Sebastian postawił poprzeczkę bardzo wysoko, gdyż kadry zostały nagrana w najbogatszych częściach południowej Hiszpanii w miejscowościach Malaga i Marbella.

Na pewno nie zabraknie portu Puerto Banús, a także okolic, w których swoje posiadłości ma aktor Antonii Banderas. Co ciekawe, w teledysku będziecie mogli zobaczyć nie Polkę, a Hiszpankę. Sebastian zapowiedział, że będzie to reaktywacja uwielbianej „Cipuleńki” i zupełnej nowości, która na razie ma pozostać tajemnicą.

Zobacz również: Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Jak myślicie, czym zaskoczy Mr. Sebii?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To najpiękniejsza kobieta ze świata disco polo?! Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca swoim cudownym ciałem i stylizacjami!
  2. Spektakularny sukces Dawida Narożnego i jego córki! Ten duet powalił na kolana wszystkich fanów! Deklasują konkurencje!
  3. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  4. Magda Narożna wyjawiła prawdę o ciąży. Dociekliwi fani sprowokowali spektakularną odpowiedź!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej