2021-07-21T13:00:00+02:00 Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021' https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-premiera-od-popularnych-gwiazdorow-disco-polo-nozka-az-sama-chodzijpg.jpg

Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'

Redakcja , 21 Lipiec 2021  13:00
Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Premierowy kawałek chłopaków wzbogaciły dźwięki akordeonu! To instrument, który nigdy nie wyjdzie z mody!

Reklama

Artyści disco polo w swojej twórczości nie uciekają od żywych brzmień. Premierowy kawałek chłopaków wzbogaciły dźwięki akordeonu!

Zobacz również: Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!

TANECZNA PREMIERA GWIAZD MUZYKI DISCO POLO

Połowa wakacji już za nami. Nie oznacza to jedna powodu do smutku. Artyści disco polo prężnie działają, by umilić swoim fanom ten niezwykły czas! 

Reklama

Motif to uwielbiany zespół disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Ta jedyna”, Hej czy ty wiesz”, czy “Nie masz humoru”. Gwiazdorzy nie zwalniają tempa i serwują swoim miłośnikom kolejną muzyczną potrawę!

To wielki dzień dla tysięcy fanów popularnego zespołu disco polo. W sieci pojawił się właśnie najnowszy teledysk formacji Motif, który powstał do utworu “No i się stało”! Panowie stworzyli niezwykle optymistyczną piosenkę, która swoim żywiołowym brzmieniem sprawia, że nóżka aż sama chodzi!

Motif w swojej twórczości nie ucieka od żywych brzmień. Premierowy kawałek chłopaków wzbogaciły dźwięki akordeonu! To instrument, który nigdy nie wyjdzie z mody!

'NO I SIĘ STAŁO MAMY HIT 2021'

Na uwagę zasługuje również sam teledysk, który został nakręcony w niezwykle humorystycznej konwencji. Czerwony kamper, którym podróżuje bohater klipu zrobił wielkie wrażenie na widzach!

Internauci ochoczo komentują premierę grupy Motif. Ich zdaniem panowie stworzyli hit, który zagości na niejednej wakacyjnej imprezie!

Reklama

“Bardzo dobry numer. Nóżka sama chodzi. Super klip”

“Świetny utworek, uwielbiam takie kawałki”

“NO I SIĘ STAŁO MAMY HIT 2021”

Pora odpalić klip i zatańczyć wspólnie z chłopakami!

Zobacz również: HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MOTIF - No I Się Stało
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!
  2. Niezwykła premiera znanych gwiazdorów disco polo! 'No i się stało, mamy hit 2021'
  3. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  4. Gwiazda disco polo wygląda obłędnie 'Wow, aż trudno poznać'. Paula Karpowicz – Top Girls postawiła na zmiany w wyglądzie!
  5. Popularny gwiazdor disco polo powraca z nowym hitem w stylu lat '90! Fani wreszcie się doczekali nowości od Rajmunda! 'Super klimat'
  6. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła w sieci biust! Fani zachwyceni 'Pięknie wyglądasz, Cudowny słodziak'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami