Reklama


Reklama

Niezwykła premiera w świecie disco polo! Jorrgus przeszedł samego siebie?!

2020-06-26T11:22:00+02:00 Niezwykła premiera w świecie disco polo! Jorrgus przeszedł samego siebie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/niezwykla-premiera-w-swiecie-disco-polo-jorrgus-przeszedl-samego-siebie-1593163332.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Czy piosenka pt. "Jak mam zapomnieć" to nowy hit lata 2020?

Reklama

Na pytanie z czym kojarzy się muzyka disco polo, większość odpowie: z miłością! To prawda, branża muzyki tanecznej, uwielbia opowiadać w swoich utworach o uczuciu niezwykle namiętnym i pełnym pożądania, ale również o tym nieszczęśliwym i niespełnionym.

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, który w swoich piosenkach w cudowny sposób opisuje różne rodzaje miłosnych doznań, jest oczywiście Jerzy Szuj, znany publiczności pod pseudonimem Jorrgus!

Premierowy utwór, który już możemy podziwiać na popularnym portalu muzycznym, również w piękny sposób sławi ten najwspanialszy głos serca!

Produkcja pt. „Jak mam zapomnieć”, to wciąż taneczna, a równocześnie nostalgiczna melodia, która tekstowo skupia się na tęsknocie i wspomnieniach kobiety życia, głównego bohatera - w tym wypadku samego wokalisty. Dodatkowo w klipie zobaczymy czworonożnego przyjaciela oraz piękne obrazy łona natury!

Fani Jorgusa, w komentarzach nie powstrzymywali zachwytu nad najnowszą propozycją:”Hit!”, „Piękna piosenka!”. My również nie zamierzamy go kryć i serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

JORRGUS - Jak mam zapomnieć

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  2. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!
  3. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.