Reklama
Polecamy


Reklama

Niezwykła premiera w świecie disco polo! Jorrgus przeszedł samego siebie?!

2020-06-26T11:22:00+02:00 Niezwykła premiera w świecie disco polo! Jorrgus przeszedł samego siebie?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/niezwykla-premiera-w-swiecie-disco-polo-jorrgus-przeszedl-samego-siebie-1593163332.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Czy piosenka pt. "Jak mam zapomnieć" to nowy hit lata 2020?

Reklama

Na pytanie z czym kojarzy się muzyka disco polo, większość odpowie: z miłością! To prawda, branża muzyki tanecznej, uwielbia opowiadać w swoich utworach o uczuciu niezwykle namiętnym i pełnym pożądania, ale również o tym nieszczęśliwym i niespełnionym.

Zobacz również: Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, który w swoich piosenkach w cudowny sposób opisuje różne rodzaje miłosnych doznań, jest oczywiście Jerzy Szuj, znany publiczności pod pseudonimem Jorrgus!

Premierowy utwór, który już możemy podziwiać na popularnym portalu muzycznym, również w piękny sposób sławi ten najwspanialszy głos serca!

Produkcja pt. „Jak mam zapomnieć”, to wciąż taneczna, a równocześnie nostalgiczna melodia, która tekstowo skupia się na tęsknocie i wspomnieniach kobiety życia, głównego bohatera - w tym wypadku samego wokalisty. Dodatkowo w klipie zobaczymy czworonożnego przyjaciela oraz piękne obrazy łona natury!

Fani Jorgusa, w komentarzach nie powstrzymywali zachwytu nad najnowszą propozycją:”Hit!”, „Piękna piosenka!”. My również nie zamierzamy go kryć i serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

JORRGUS - Jak mam zapomnieć

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  2. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.