2021-08-03T13:10:00+02:00 Niezwykła premiera prosto z gór! Gwiazdor szlagierów stworzył przebój dla wszystkich zakochanych! https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykla-premiera-prosto-z-gor-gwiazdor-szlagierow-stworzyl-przeboj-dla-wszystkich-zakochanychpng.png

Niezwykła premiera prosto z gór! Gwiazdor szlagierów stworzył przebój dla wszystkich zakochanych!

Redakcja , 03 Sierpień 2021  13:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Niezwykła premiera prosto z gór! Gwiazdor szlagierów stworzył przebój dla wszystkich zakochanych!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Pojawił się właśnie najnowszy teledysk Pawła Gołeckiego, który powstał do utworu “Dla kilku chwil”. To niezwykle nastrojowa piosenka

Reklama

Przy takich rytmach każdy fan disco polo śmiało przytulić swoją drugą połówkę i wyznać jej miłość!

Zobacz również: Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

GORĄCA PREMIERA POPULARNEGO GWIAZDORA SZLAGIERÓW 

Fani disco polo kochają piosenki przy których mogą się nieco rozmarzyć. Uwielbiany artysta disco polo z myślą o nich stworzył piosenkę, która stanie się hitem wszystkich zakochanych!

Reklama

Paweł Gołecki to popularny gwiazdor Szlagierów, który do serc fanów trafił takimi hitami jak: “Sobota”, “A ja piję”, czy “Pokochaj mnie Ewo”. Uwielbiany artysta ani na chwilę nie zwalnia tempa, i oddaje w ręce fanów swoją nową muzyczną niespodziankę!

Paweł Gołecki to prawdziwy romantyk. Większość przebojów wokalisty opowiada o miłości. Przecież to najważniejsza wartość w życiu każdego człowieka! Gwiazdor wypuścił właśnie do sieci kawałek, który aż chwyta za serce!

PREMIERA 'DLA KILKU CHWIL'

W internecie pojawił się najnowszy teledysk Pawła Gołeckiego, który powstał do utworu “Dla kilku chwil”. To niezwykle nastrojowa piosenka, która spodobać się może szczególnie wszystkim zakochanym parom. Przy takich rytmach można śmiało przytulić swoją drugą połówkę i wyznać jej miłość!

Teledysk “Dla kilku chwil” zachwyca niezwykle malowniczymi pejzażami. Klip przypomina nam, że Polska to piękny kraj, który warto obrać za cel swoich wakacyjnych wojaży. Po co wyjeżdżać za granicę, skoro tutaj na miejscu też mamy swój mały raj!

Pod klipem pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii.

Reklama

“Śliczna piosenka, super wykonanie, miło się słucha”

“Dziękuję bardzo za piękny utwór”

“Super, piękna nutka”

Paweł Gołecki kolejny raz stworzył hit, który sprawi, że o artyście znowu będzie głośno!

Zobacz również: 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Paweł Gołecki - Dla kilku chwil
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?
  2. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  3. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  4. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  5. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  6. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami