2019-05-02T20:43:00+02:00 Nieziemski występ zespołu Mig na największej imprezie w Polsce! Koniecznie zobaczcie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/nieziemski-wystep-zespolu-mig-na-najwiekszej-imprezie-w-polsce-koniecznie-zobaczcie-1556822204.jpg

Nieziemski występ zespołu Mig na największej imprezie w Polsce! Koniecznie zobaczcie!

Redakcja , 02 Maj 2019  20:43
Nieziemski występ zespołu Mig na największej imprezie w Polsce! Koniecznie zobaczcie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Dlatego kocham ją mocno, ja wiem

Reklama

Grupa Mig to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów w świecie disco polo. Rodzina Gwiazdowskich pojawia się na najważniejszych imprezach z muzyką taneczną w naszym kraju. Nie inaczej było dziś podczas Majówkowej imprezy Roztańczony Śląski.

Zobacz również: Popularne małżeństwo disco polo z wielką niespodzianką dla fanów! To będzie HIT?!

Zespół Mig zaśpiewał dwa największe przeboje pt. "Wymarzona" i "Lalunia". Publika tylko czekała na występ rodziny Gwiazdowskich, bo gdy pojawili się na scenie cały stadion eksplodował. Nic dziwnego, każdy utwór zespołu Mig staje się wielkim hitem muzyki disco polo i podbija listy przebojów.

Ich ostatni utwór pt. "Nie ma raju" również okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka pojawiła się 26 kwietnia, a licznik pokazuje ponad 800 tysięcy wyświetleń. To niebywały wynik, którego serdecznie gratulujemy. 

Ich występ na Stadionie Śląskim oczarował wszystkich co potwierdzają komentarze w mediach społecznościowych. Zobaczcie koniecznie jak zespół Mig zaczarował wszystkich podczas imprezy Roztańczony Śląski.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Tragiczny finał miłosnej historii gwiazdy disco polo!
  2. Gwiazdorzy disco polo jednoczą siły! Stawką popularność i uwielbienie fanów!
  3. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!
  4. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama