2024-03-10T12:40:00+01:00 Niewiarygodny koncert Kordiana na Dniu Kobiet! Zobaczcie co tam się działo! Niebywała zabawa na Dniu Kobiet w Łęce Wielkiej! Kordian, gwiazda disco polo, rozgrzał do czerwoności 200 pań w niesamowitym wieczorze https://disco-polo.info/uploads/news/niewiarygodny-koncert-kordiana-na-dniu-kobiet-zobaczcie-co-tam-sie-dzialojpg.jpg Disco-Polo.info

Niewiarygodny koncert Kordiana na Dniu Kobiet! Zobaczcie co tam się działo!


Niebywała zabawa na Dniu Kobiet w Łęce Wielkiej! Kordian, gwiazda disco polo, rozgrzał do czerwoności 200 pań w niesamowitym wieczorze

Autor: Adam Begier, 10 Marzec 2024  12:40
Źródło zdjęć: facebook.com/gostyn24
Niewiarygodny koncert Kordiana na Dniu Kobiet! Zobaczcie co tam się działo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Pudzian Band: nowa letnia premiera „Numer Miesiąca” już dostępna!
 2. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
 3. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
Reklama

  Wspaniała zabawa na Dniu Kobiet w Łęce Wielkiej

  Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, a w Łęce Wielkiej pod Poniecem obchodzono je z niezwykłym rozmachem. Impreza, która zgromadziła około 200 pań, odbyła się w sali wiejskiej i zapadła w pamięć jako wyjątkowe wydarzenie, pełne śmiechu, zabawy i doskonałej muzyki. Uśmiechnięte twarze uczestniczek najlepiej świadczą o wspaniałej atmosferze tego wydarzenia, gdzie każda z pań mogła poczuć się wyjątkowo.

  Kordian - gwiazda wieczoru na kobiecym wieczorze

  Niewątpliwym punktem kulminacyjnym tego wydarzenia był występ Wacława Cieślika, znanego szerzej jako Kordian, gwiazdy sceny disco polo. Jego góralska wersja tej popularnej muzyki zyskała szerokie grono fanów, co udowodniła radość i entuzjazm pań bawiących się na jego koncercie. Kordian, znany z takich przebojów jak "Dziewczyna z gór" czy "Wina dzban", sprawił, że sala wiejska w Łęce Wielkiej na chwilę stała się epicentrum najlepszej rozrywki.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  W wywiadzie dla serwisu gostyn24.pl Grażyna Markowska ze stowarzyszenia "Łękowianki", która była jedną z organizatorek wydarzenia, podkreśliła, że sukces imprezy to przede wszystkim wynik chęci i zapału miejscowych kobiet. Ich energia i pełne głowy pomysłów sprawiły, że nawet w tak małej miejscowości jak Łęka Wielka można zorganizować coś wyjątkowego. Grażyna Markowska nie kryła również swojej radości z sukcesu imprezy, a jej entuzjastyczne słowa: "Jesteśmy gotowe na więcej" zdają się zapowiadać kolejne fantastyczne wydarzenia w tej społeczności.

  Z relacji Grażyny Markowskiej wynika, że mieszkańcy Łęki Wielkiej to ludzie pełni pasji i zaangażowania, którzy potrafią zarażać swoim optymizmem nie tylko najbliższych, ale i całą społeczność. Wspomnienie o męskiej drużynie "Mężczyźni XD" i ich wsparciu dla lokalnych inicjatyw to kolejny dowód na to, że w Łęce Wielkiej wspólnota i współpraca są na pierwszym miejscu.

  Impreza z okazji Dnia Kobiet w Łęce Wielkiej była nie tylko doskonałą zabawą, ale i pokazem siły lokalnej społeczności. Wydarzenie to, z gwiazdą disco polo Kordianem w roli głównej, udowodniło, że muzyka, radość i wspólne działanie są w stanie stworzyć niezapomniane przeżycia. A zapowiedź jeszcze większych wydarzeń na przyszły rok sprawia, że z niecierpliwością oczekujemy kolejnych inicjatyw "Łękowianek" oraz ich gości specjalnych.

  Zobacz również: Nowa petarda od Long & Junior: "Trampki i Szpile" już dostępna!

  Reklama

  Kordian - Mój dom

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  2. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
  3. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
  4. Sławomir gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy 2024!
  5. WOW! Top Girls w odważnych stylizacjach od "olavogaa" - wiosenno-letni hit w disco polo!
  6. Ten Hit disco polo znają wszyscy! Śpiewał go Marek Żurobski Domino - posłuchajcie, jak brzmi w nowej wersji!
  7. Darmowy wstęp dla pań! Niezapomniana noc z Menelaos już 18 maja w klubie Scorpio!
  8. Justyna Lubas powiedziała "tak"! Spektakularny ślub uwielbianej gwiazdy disco polo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie