Reklama


Reklama

Nieuczciwy organizator oszukał zespół disco polo?! Grupa pójdzie do sądu?!

2018-11-14T17:54:00+01:00 Nieuczciwy organizator oszukał zespół disco polo?! Grupa pójdzie do sądu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/brak-platnosci-za-koncert-grupa-cliver-pojdzie-do-sadu-1540478300.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Panowie z formacji Cliver od marca nie otrzymali wynagrodzenia za koncert

Reklama

W muzyce disco polo co jakiś czas pojawiają się problemy z pieniędzmi. Często nieuczciwi organizatorzy zapraszają największe gwiazdy disco polo, wpłacają zaliczkę, ale nie rozliczają się do końca.

W takiej sytuacji znajduje się formacja Cliver, która ma na koncie takie przeboje jak "Moje ciało oszalało", czy "Zaufaj mi". 6 marca 2018 roku zespół Cliver zagrał koncert w gminie Wicko niedaleko Lęborka. Formacja z Ciechanowa została zaproszona przez firmę PAJA Pomorska Agencja Imprez Artystycznych. Zaliczka wpłynęła bez problemowo jak zdradza nam zespół Cliver, jednak dalsza część wynagrodzenia do dnia dzisiejszego nie dotarła na konto chłopaków z Cliver.

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

Mimo wielu polubownych działań ze strony zespołu Cliver sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie. Takich spraw nie można odpuszczać

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!
  2. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  3. Wokalistka disco polo w ciężkiej sytuacji! Gwiazda potrzebuje pomocy fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.